Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Będzie w szoku, gdy dowiecie się czym w przeszłości zajmował się Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Siłacz miał niezwykle ważną misję

2021-07-16 13:25

Krzysztof Radzikowski zalicza się obecnie do grona największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV i bez wątpienia jest ulubieńcem telewidzów. Nieco starsi fani Radzikowskiego pamiętają go jeszcze z czasów, gdy rywalizował on u boku Mariusza Pudzianowskiego w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie. Niewiele osób jednak wie, że Krzysztof Radzikowski w przeszłości zajmował się czymś jeszcze. Siłacz miał bardzo ważną misję.

Spora grupa fanów Krzysztofa Radzikowskiego już od dawna śledzi jego profile w mediach społecznościowych, znając go już od czasu jego udział w turniejach Strongman, w których rywalizował również u boku Mariusza Pudzianowskiego. Obecnie jedne z największych gwiazdorów programu "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest antenie TTV zajmuje się czymś zupełnie innym, nagrywając kolejne odcinki programu oraz zajmując się jego długo wyczekiwanym synem, który niedawno przyszedł na świat. Siłacz może pochwalić się również sporym gronem wiernych fanów, którzy licznie śledzą jego konto na Instagramie, jednak wiele osób może zdawać sobie sprawę z tego, co w przeszłości robił Krzysztof Radzikowski. Jak się okazuje, miał on niezwykle ważą misję. 

Krzysztof Radzikowski uczył dzieci 

Krzysztof Radzikowski uzyskał przez laty wyższe wykształcenie, kończąc wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Łódzkim i przed rozpoczęciem swojej sportowej kariery, a później oczywiście udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, Krzysztof Radzikowski był nauczycielem. Jak donosi portal "Życiorysy.pl", siłacz uczył, a jakże, wychowania fizycznego. Na jego barkach znalazła się bardzo ważna misja, jaką było nie tylko wychowanie dzieciaków, ale również przekonanie ich do uprawiania sportu. 

Nie przegap: Ohydny atak na Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV. Potężna burza, nerwy aż kipiały

Zobacz także jak Krzysztof Radzikowski oberwał od fanki

Adam Kownacki ZAŁAMANY po przełożeniu walki | Andrzej Kostyra

Radzikowski przygotowuje się do walki

Obecnie Krzysztof Radzikowski jest w zupełnie innym miejscu swojej kariery, będąc przy okazji jednym z ulubieńców widzów programu "Gogglebox" na antenie TTV. Popularność siłacza przekłada się oczywiście na liczbę jego obserwatorów w mediach społecznościowych. Do tej pory Radzikowski zgromadził na swoim Instagramie prawie 315 tysięcy fanów, a liczba ta stale rośnie. Gwiazdor TTV chętnie dzieli się z internautami kolejnymi faktami ze swojego życia, przez co liczba jego fanów wciąż staje się większa. 

Fani Krzysztofa Radzikowskiego przewidzieli przyszłość?! Tajemnicze słowa Dominika Abusa z Gogglebox TTV wskazują, że coś jest na rzeczy

Sonda
Czy lubisz Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze