Krzysztof Radzikowski ze swoim synem

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski ze swoim synem

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV pokazał swojego nowo narodzonego synka! Przy siłaczu to prawdziwa kruszynka [ZDJĘCIE]

2021-07-03 10:39

Krzysztof Radzikowski długo czekał na ten dzień, ale w końcu może nazywać się tatą. Gwiazdor programu "Googlebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV nie mógł się powstrzymać i niedługo po narodzinach jego synka pochwalił się zdjęciem nowego członka rodziny na Instagramie. Niedługo później fani zobaczyli kolejne zdjęcie potomka Krzysztofa Radzikowskiego, tym razem na rękach u taty. Przy siłaczu maleństwo jest prawdziwą kruszynką.

Fani zawodów strongman, w których przed laty brał udział m.in. Mariusz Pudzianowski już wcześniej mieli okazję poznać Krzysztof Radzikowskiego, który podobnie jak "Dominator" rywalizował w konkursach dla najsilniejszych ludzi na świecie. Popularność Krzysztofa Radzikowskiego wystrzeliła jednak dopiero w chwili, gdy wraz ze swoim przyjacielem, Dominikiem Abusem stał się jedną z największych gwiazd programu "Gogglexbox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV i stał się ulubieńcem widzów. Kolejni fani, którzy licznie obserwują jego konto na Instagramie mogli wraz z Radzikowskim cieszyć się szczególnym dla niego dniem, gdy na świat przyszedł jego syn. Niedługo później gwiazdor "Gogglebox" TTV podzielił się kolejnymi zdjęciem swojego syna, tym razem trzymając go na rękach. 

Krzysztof Radzikowski pokazał swojego syna

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Radzikowskie nie zalicza się do małych osób, jak na siłacza przystało. Jego nowo narodzony syn wygląda więc przy nim jak prawdziwa kruszynka, co nie umknęło uwadze fanów Krzysztofa Radzikowskiego. - Przy Tobie to On taki Maleńki - napisała jednak z fanek gwiazdy TTV. Siłacz długo czekał na chwilę, aż zostanie ojcem, jednak udało mu się to zrobić zanim dobije do 40. lat. Teraz gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" może skupić się na wychowaniu swojego potomka. 

Sylwia Dekiert odpaliła prawdziwą turborakietę w studiu TVP! Wszyscy patrzyli na jej głęboki dekolt, gorąca stylizacja rozpala zmysły

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Sonda
Czy lubisz Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze