Pseudokibic BESTIALSKO znęcał się nad bezdomnym! Policja opublikowała WSTRZĄSAJĄCE WIDEO

2020-05-22 18:18 MSo
Zatrzymany pseudokibic
Autor: Slaska.policja.gov.pl Zatrzymany pseudokibic

Ludzka znieczulica potrafi być niezwykle przerażająca! 28-letni pseudokibic z Rudy Śląskiej w biały dzień znęcał się w środku miasta nad bezdomnym. Mimo dziesiątek przejeżdżających samochodów i setek przechodniów, nikt nie poinformował o zdarzeniu policji. Policjanci przechwycili drastyczne nagranie, które zrobili koledzy oprawcy.

Jak poinformował portal Slaska.policja.gov.pl, do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie, który w biały dzień napadł na bezdomnego. Niewinny człowiek był zmuszany do określonego zachowania, a następnie dotkliwie pobity. Służby kryminalne namierzyły 28-latka, który jest powiązany z grupami pseudokibiców.

Nie żyje słynny trener. Z sukcesami prowadził znane kluby

Policja przechwyciła drastyczne nagranie, które nakręcili jego koledzy. Co gorsza, przechodnie udowodnili swoją znieczulicę. Mimo wielu przejeżdżających samochodów i ludzi przechodzących drugą stroną ulicy, nikt nie powiadomił odpowiednich służb. Na szczęście sprawcom nie ujdzie to na sucho.

Zatrzymany przyznał się do popełnienia obu przestępstw. 28-latek został objęty dozorem policyjnym, a prokuratura przedstawiła mu dwa zarzuty. Za uszkodzenie ciała i zmuszanie do określonego zachowania grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze