Chorwacja - Meksyk WYNIK, GOLE, BRAMKI, STRZELCY. SKRÓT MECZU [ZOBACZ WIDEO]

2014-06-24 11:15

Mecz Chorwacja - Meksyk zakończył się wynikiem 1:3. Gole padły dopiero w drugiej połowie. Co więcej, Meksykanie strzelili wszystkie w dziesięć minut. Zobaczcie skrót tego meczu!

Chorwacja - Meksyk 1:3 (0:0)
Bramki
: Perisić 87 - Marquez 72, Guardado 75, Hernandez 82

Chorwacja: Stipe Pletikosa - Darijo Srna, Vedran Corluka, Dejan Lovren, Sime Vrsaljko (58. Mateo Kovacić) - Ivan Perisić, Ivan Rakitić, Luka Modrić, Danijel Pranjić (74. Nikica Jelavić), Ivica Olić (69. Ante Rebić) - Mario Mandżukić

Meksyk: Guillermo Ochoa - Paul Aguilar, Francisco Javier Rodríguez, Rafael Márquez, Hector Moreno, Miguel Layun - Hector Herrera, Jose Vázquez, Andres Guardado (84. Marco Fabian) - Giovani dos Santos (62. Javier Hernandez), Oribe Peralta (79. Carlos Pena)

Żółte kartki: Rakitić - Márquez, Vazquez

Czerwona kartka: Rebić (89, za brutalny faul)

SKRÓT MECZU CHORWACJA - MEKSYK

Mundial 2014 można oglądać tylko w Telewizji Polskiej. Transmisje, gole i skróty z 64 meczów dostępne na antenach telewizyjnych TVP1, TVP2, TVP Sport oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.