Finał Pucharu Anglii. Manchester City - Wigan Athletic, wynik 0:1. Manchester na kolanach, triumf Wigan!

2013-05-11 22:11

W finale Pucharu Anglii zagrały ze sobą Manchester City i Wigan Athletic. Choć fachowcy spodziewali się łatwego zwycięstwa Manchesteru, to Wigan przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę.

O triumfie zespołu Wigan zdecydowała bramka w 91. minucie spotkania na stadionie Wembley, którą strzelił Watson. Warto podkreślić, że Manchester grał w "10" od 84. minuty, kiedy czerwoną kartkę otrzymał Zabaleta.

Przeczytaj koniecznie: Wolfsburg - Borussia, wynik 3:3. Robert Lewandowski nie jest już liderem strzelców Bundesligi

Manchester City nie ma już szans na mistrzostwo Anglii, natomiast zespołowi Wigan zagląda w oczy widmo spadku z Premier League.