GKS Tychy - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 16.06

2021-06-16 20:03
GKS Tychy - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 16.06
Autor: Instagram/GKS Tychy GKS Tychy - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 16.06

GKS Tychy - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 16.06 Baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna w TV Na jakim programie baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna LIVE STREAM w INTERNECIE. Trwa emocjonujący baraż o Ekstraklasy. GKS Tychy po 90 minutach gry remisuje z Górnikiem Łęczna 1:1. Przed nami dogrywka i być może rzuty karne. Czy GKS Tychy wykorzysta atut własnego boiska, który zyskał dzięki wyższej pozycji w tabeli? GKS Tychy - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna STREAM LIVE ONLINE 16.06 Baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna NA ŻYWO.

GKS Tychy - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż Tychy - Łęczna w TV dzisiaj

Piłkarze GKS-u Tychy podejmują Górnik Łęczna w półfinałowym barażu. Po 90 minutach jest 1:1. Przed nami dogrywka. Stawką jest miejsce w finałowym meczu o awans do Ekstraklasy. W drugim półfinale zagrają również dzisiaj Arka Gdynia i ŁKS Łódź. GKS Tychy zagra u siebie i nie będzie rewanżu, wszystko rozstrzygnie się w jednym spotkaniu. Tyszanie są gospodarzem, bo skończyli sezon wyżej w tabeli - na 3. miejscu, a Górnik Łęczna na 6. pozycji. - W ostatnich meczach piłkarze Górnika Łęczna pokazali, że potrafili się odbudować i awansować do baraży. My skupiamy się na sobie. Jeśli sprzedamy, to co mamy najlepsze, czyli bardzo solidną grę w defensywie i skuteczność w sytuacjach podbramkowych, to myślę, że w niedzielę zagramy w finale - analizował przed meczem Łukasz Sołowiej, obrońca GKS-u Tychy.

GKS Tychy - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO IPLA

Trwa dogrywka w meczu barażowym GKS Tychy - Górnik Łęczna. - W ostatnich dwóch spotkaniach Górnik Łęczna wrócił na zwycięską drogę. Na pewno styl zespołu jest podobny do tego, jaki prezentowali przez większą część sezonu. Ponad miesiąc temu graliśmy z nimi, ale baraże rządzą się swoimi prawami. Jest to kolejny rozdział. Często w takich spotkaniach decyduje dyspozycja dnia i przygotowanie mentalne - mówił przed meczem Tomasz Horwat, asystent trenera GKS Tychy, cytowany przez oficjalny serwis klubu.

GKS Tychy - Górnik Łęczna Gdzie oglądać baraż dzisiaj GKS Tychy - Łęczna w TV Na jakim programie baraż

Baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna już dzisiaj o godzinie 18. - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że po te baraże sięgnęliśmy - mówi przed barażem Kamil Kiereś, trener Górnika Łęczna. - Teraz tabela idzie na bok. Mówiliśmy sobie, że jeżeli mamy liczyć, to najlepiej liczyć na siebie i to się sprawdziło. Wygraliśmy dwa ostatnie mecze i wszystko jest w naszych rękach - dodał trener Kamil Kiereś.

GKS Tychy - Górnik Łęczna LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE Baraż NA ŻYWO 16.06

Baraż GKS Tychy - Górnik Łęczna o awans do Ekstraklasy zostanie rozegrany w środę 16 czerwca 2021. Początek barażu GKS Tychy - Górnik Łęczna o godzinie 18. Transmisja tv z barażu GKS Tychy - Górnik Łęczna na antenie Polsatu Sport Premium 1. Stream online live z barażu GKS Tychy - Górnik Łęczna w usłudze IPLA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE