Górnik Łęczna - Widzew Łódź TV NA ŻYWO. I liga: Górnik - Widzew STREAM TRANSMISJA ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć mecz Górnik Łęczna - Widzew Łódź LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-10-17 12:08 dao
Widzew Łódź
Autor: Cyfra Sport Widzew Łódź

Górnik Łęczna - Widzew Łódź TV TRANSMISJA NA ŻYWO. I liga: Górnik - Widzew STREAM ONLINE LIVE GDZIE OGLĄDAĆ Górnik Łęczna - Widzew Łódź w TV NA ŻYWO. Na jakim programie mecz Górnik - Widzew 17.10.2020 w TV DZISIAJ. Jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów obecnej kolejki I ligi będzie starcie w Łęcznej. Rewelacyjnie spisujący się Górnik podejmie na własnym terenie Widzew Łódź, który chce dokooptować do czołówki ligi. Gdzie obejrzeć Górnik Łęczna - Widzew Łódź w TV Na którym kanale Górnik - Widzew STREAM LIVE w INTERNECIE.

Górnik Łęczna - Widzew Łódź TV NA ŻYWO. TRANSMISJA z meczu Górnik - Widzew w INTERNECIE

Początek sezonu dla Widzewa Łódź był naprawdę ciężki. Beniaminek w trzech pierwszych spotkaniach nie zdołał zdobyć nawet punktu i atmosfera w zespole, po awansie wywalczonym w słabym stylu, nie miała prawa się polepszyć. Na szczęście dla kibiców zespołu z Łodzi, ten zaczął zdobywać punkty. Ostatnie pięć spotkań to tylko jedna porażka oraz trzy zwycięstwa. Widzew w ostatnim meczu, w którym mierzył się z Sandecją Nowy Sącz miał obowiązek wygrać, gdyż drużyna z Małopolski prezentuje się obecnie fatalnie i w ośmiu spotkaniach nie zdobyła nawet punktu. Teraz przed łodzianami o wiele trudniejsze zadanie. Bo Górnik Łęczna gra naprawdę bardzo dobrze. Drugi z beniaminków w pięciu spotkaniach stracił tylko dwie bramki i nie wygrał tylko w jednym spotkaniu. Tym samym podopieczni Kamila Kieresia urośli do roli faworytów do awansu.

Górnik - Widzew TV NA ŻYWO. TRANSMISJA z meczu Górnik - Widzew w INTERNECIE

Ale jak wiadomo I liga jest nieprzewidywalna i wszystko może zmienić się z kolejki na kolejkę. Dlatego o sprawach awansu jeszcze nikt nie myśli i najważniejszy jest kolejny mecz. - Każdy mecz w I lidze jest trudny, bo wszystkie zespoły prezentują wyrównany poziom. Oczywiście swoje piętno odcisnęła też epidemia, która dotknęła kilku drużyn, ale my cieszymy się, że nadal możemy grać. Chcemy kontynuować dobrą passę, choć Górnik Łęczna to ciężki przeciwnik, zwłaszcza u siebie. Mamy szacunek do rywali, ale znamy swoją wartość. Jedyne, na co mamy wpływ to nasza gra i praca, jaką wykonujemy na co dzień - powiedział Enkeleid Dobi cytowany przez oficjalny portal Widzewa Łódź.

Mecz Górnik Łęczna - Widzew Łódź odbędzie się w sobotę 17 października. TRANSMISJA z meczu Górnik Łęczna - Widzew Łódź TV NA ŻYWO na kanale Polsat Sport. STREAM ONLINE będzie dostępny na płatnej platformie Ipla.tv. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40.

Najnowsze