Justyna Żyła szuka nowego męża?! Kandydatów jest wielu i oceni ich cała Polska

2020-02-18 16:04 FAN
Justyna Żyła
Autor: Instagram Justyna Żyła

Miłość podobno dodaje skrzydeł. Gdy jej nie ma, często trudno znaleźć sens życia. Justyna Żyła po długim czasie od rozwodu z Piotrem, w końcu otworzyła swoje serce dla miłości. Niestety, wiele wskazuje na to, że z osobą, z którą ostatnio próbowała ułożyć sobie przyszłość nic nie wyszło. Celebrytka najprawdopodobniej poszuka partnera przez nowy program telewizyjny! Kandydatów zapewne będzie wielu i ocenią ich wszyscy Polacy.

Od głośnego rozwodu Justyny i Piotra Żyłów minęło już wiele, wiele miesięcy. Para rozeszła się w atmosferze licznych medialnych wojen, ale sama rozprawa nie odbyła się już w blasku fleszy. Co więcej, teraz stosunki wydają się być nieco ocieplone. Ostatnio celebrytka zrobiła byłemu mężowi urodzinowy tort z uwielbianymi przez niego Pokemonami, magicznymi stworami z jednej z bajek.

Justyna Żyła teraz szykuje się do poszukiwań nowego partnera. Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" przez długi czas nie była w stanie otworzyć się na miłość. Jakiś czas temu przyznała w komentarzu na Instagramie, że promienieje właśnie dzięki uczuciom. Niestety, te nie trwały chyba zbyt długo... Jak informuje "Pudelek", celebrytka ma wziąć udział w nowym telewizyjnym show.

- Prawdą jest, że Justyna zdecydowała się na udział w show na antenie Active Family, jednak co do samej formuły oraz innych informacji związanych z produkcją nie mogę się na tę chwilę wypowiadać - skomentowała dla Onetu menedżerka Żyły. Według szczegółów podanych przez "Pudelka", ma być to program nieco na wzór "Zakochaj się w Tili Tequili".

Tam uczestnicy walczyli o serce tytułowej bohaterki, jednak zwycięzca nie związał z nią swojej przyszłości. Trzymamy kciuki, by więcej szczęścia miała Justyna Żyła!