Karolina Bojar-Stefańska

i

Autor: Instagram Karolina Bojar-Stefańska

Co za uroda!

Karolina Bojar-Stefańska zrzuciła ubrania i pokazała seksowne ciało. Fotka najpiękniejszej arbiter świata rozgrzewa do czerwoności

2023-08-24 7:30

Karolina Bojar-Stefańska zdobyła niemały rozgłos nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jej urodę polscy fani podziwiali już od lat, ale usłyszeli o niej także inni, gdy polska sędzia pojawiła się na łamach angielskiej „The Sun”, który nie bał się nazwać jej najpiękniejszą arbiter świata! Teraz Karolina Boja-Stefańska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z wakacji, na którym odsłoniła swoje wysportowane ciało.

Nie jest żadną tajemnicą, że arbitrzy muszą utrzymywać kondycję i być nie mniej wytrzymali od piłkarzy. Oczywiście, to samo dotyczy pań, które próbują swoich sił (z coraz większym powodzeniem, dodajmy) w sędziowaniu meczów piłkarskich. Karolina Bojar-Stefańska nie zrobiła być może kariery sędziowskiej na skalę światową, ale i tak jest dobrze znana – m.in. przez swoją urodę, której nie powstydziłyby się modelki! Żona Daniela Stefańskiego nie jest być może najbardziej aktywną postacią na Instagramie, ale dość regularnie udostępnia tam różne materiały. Tym razem postanowiła pochwalić się niezwykle seksownym zdjęciem z plaży.

Najpiękniejsza polska sędzia kusi w samym bikini

Karolina Bojar-Stefańska cieszy się niemałym zainteresowaniem w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi aż 167 tysięcy fanów, choć jego użytkowniczka nie jest tam nad wyraz aktywna. Regularnie jednak udostępnia różne zdjęcia ze swoich wyjazdów w ciekawe miejsca na świecie, gdzie często udaje się ze swoich ukochanym, także sędzią piłkarskim, Danielem Stefańskim.

Tym razem postanowiła pochwalić się zdjęciem z rajskiej plaży. Nie ma wielu informacji o tym, gdzie wypoczywa piękna arbiter, ale kolor wody oblewającej plaże sugeruje, że nie jest to polski Bałtyk. Karolina Bojar-Stefańska pozuje do zdjęcia w samym bikini w „panterkę”, które tylko podkreśla jej wysportowaną sylwetkę i długie, smukłe nogi. Poniżej znajdziecie post z jej gorąco fotką, a pod nim także galerię z innymi zdjęciami najpiękniejszej sędzi na świecie.

Szymon Marciniak: Kiedy jest dobrze, wszyscy chcą się ogrzać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze