Zobacz zdjęcia

Karolina Bojar-Stefańska okrzyknięta najpiękniejszą sędzią świata. Królowa boisk z gwizdkiem doceniona za granicą

2023-02-15 14:41

Daniel Stefański to prawdziwy szczęściarz. Nie tylko świetnie radzi sobie na płaszczyźnie zawodowej, ale także tej prywatnej. Nie tak dawno jego żoną została Karolina Bojar-Stefańska. Popularna pani arbiter, która prowadzi mecze na niższych szczeblach rozgrywkowych została doceniona przez międzynarodowe media. "The Sun" pisze o niej jako o najpiękniejszej arbiter świata.

Karolina Bojar-Stefańska została doceniony w Wielkiej Brytanii. Polska arbiter została zauważona przez brytyjski tabloid "The Sun", na którego łamach została okrzyknięta znowu najpiękniejszą sędzią świata. Na łamach portalu pojawił się obszerny artykuł na temat pani sędzi i jej związku z Danielem Stefańskim, który prowadzi mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy.

Karolina Bojar-Stefańska - kim jest polska sędzia piłkarska?

Arbiter od kilku lat prowadzi piłkarskie mecze, a największą popularność zyskała po swoich występach w Canal+ Sport. Pojawiła się m.in. w programie "Turbokozak". Karolina Bojar-Stefańska ma także wykształcenie prawnicze. Specjalizuje się w sprawach sportowych i własności intelektualnej.

Robert Lewandowski królem Walentynek. Życie Ani zostało usłane różami, romantyczność bije z tych zdjęć

Karolina Bojar-Stefańska regularnie pojawia się także na meczach piłki nożnej w Polsce. Regularnie przyjeżdża na spotkania reprezentacji narodowej na Stadionie Narodowym, czym często chwali się za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz zdjęcia Karoliny Bojar-Stefańskiej w galerii poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze