Urocze zdjęcia

Robert Lewandowski królem Walentynek. Życie Ani zostało usłane różami, romantyczność bije z tych zdjęć

2023-02-15 13:38

Robert Lewandowski kolejny raz pokazał swoją duszę romantyka. 14 lutego wiele osób przypomina o swojej wielkiej miłości do ukochanych partnerek. Gwiazdor Barcelony postanowił usłać życie Ani Lewandowskiej różami. I nie chodzi o przenośne znaczenie! Robert Lewandowski traktował żonę jak królową. Te zdjęcia pokazują, jaką wrażliwą duszę romantynka ma reprezentant naszego kraju.

Miłość powinna trwać nie tylko w Walentynki, ale przez cały rok! Choć Robert Lewandowski zdaje sobie sprawę z tego znakomicie, nie zapomniał także o Święcie Zakochanych. 14 lutego postanowił przygotować żonie niesamowitą niespodziankę. Anna Lewandowska pochwaliła się tym w mediach społecznościowych. Ogromne kosze z kwiatami były większe niż... ich córka. Para wybrała się także na romantyczną kolację.

Sergio Ramos rzucił się z rękami na fotoreportera po meczu Ligi Mistrzów! Nerwy puściły, słoma wyszła z butów [WIDEO]

Zobacz, jak Lewandowscy spędzili Walentynki w galerii poniżej. Ale z niego jest romantyk!

Robert Lewandowski nie ma wiele czasu na świętowanie Walentynek, bo jego myśli już od środowego poranka powinny być związane z ważnym meczem. W Lidze Europy Manchester United podejmie "Dumę Katalonii". Jedna z wielkich ekip pożegna się na tym etapie z "drugą ligą" europejskich pucharów.

Ile wiesz o Robercie Lewandowskim? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Najnowsze