Kiedy Anna Lewandowska urodzi drugie dziecko? Termin porodu drugiego dziecka Roberta Lewandowskiego

2019-11-06 21:15 fan
Robert Lewandowski cieszynka Liga Mistrzów 2016/2017
Autor: Eastnews

Podczas meczu Bayernu Monachium z Olympiakosem Pireus Robert Lewandowski strzelił gola. Po sprawdzeniu bramki przez sędziego i VAR, schował pod koszulkę piłkę i zaczął ssać kciuk! Fani futbolu doskonale wiedzieli, co to znaczy. Anna Lewandowska tuż po meczu potwierdziła, że jest w ciąży specjalnym wpisem na Instagramie. Kiedy urodzi się drugie dziecko Roberta i Anny Lewandowskich? Termin porodu drugiego dziecka Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej.

To piękny dzień dla Roberta i Anny Lewandowskich. W końcu mogli oficjalnie potwierdzić, że oczekują kolejnego dziecka! Piłkarz Bayernu i kapitan kadry po strzelonej w Lidze Mistrzów bramce schował piłkę pod koszulkę, a następnie zaczął ssać kciuk. Na pierwsze gratulacje nie trzeba było czekać zbyt długo. Na Twitterze opublikowała je chociażby Monika Pyrek, pozując do zdjęcia z radosną Anną!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ile zarobi Anna Lewandowska w ciąży? [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wspaniała wiadomość z całą pewnością również ucieszyła Klarę Lewandowską. - Bardzo lubi dzieci i to jest fajny widok, kiedy podchodzi do maluszków i mówi: “O! dzidzia” - opowiadała uroczą historię Anna Lewandowska w magazynie VIVA! Już niedługo pierwsza córeczka najpopularniejszej polskiej, sportowej pary będzie mogła bawić się razem ze swoim rodzeństwem.

Z kim? Na razie nie wiadomo, jaka jest płeć dziecka. Robert Lewandowski marzył o synu, ale po narodzinach Klary przyznał, że nie ma to dla niego żadnego znaczenia, czy drugim dzieckiem będzie chłopiec czy dziewczynka.

Kiedy urodzi się drugie dziecko Roberta i Anny Lewandowskich? Termin porodu drugiego dziecka Roberta Lewandowskiego

Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska. Żona reprezentanta Polski opublikowała fotografię, ale opatrzyła je tylko serduszkiem, piłką i emotikoną kobiety w ciąży.

Najnowsze