Kim był Jacek Kramek, którego śmierć opłakuje Anna Lewandowska?

2021-07-20 13:49
Jacek Kramek - kim był?
Autor: Instagram Jacek Kramek - kim był?

Nie żyje Jacek Kramek, popularny trener personalny. Rodzina polskiego fitnessu pogrążyła się dziś w głębokiej żałobie po śmierci trenera Jacka Kramka. O tragicznej stracie poinformowała za pośrednictwem Instagrama m.in. Anna Lewandowska. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji od znajomych, współpracowników czy podopiecznych. Kim był Jacek Kramek, którego śmierć opłakuje Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska przekazała za pośrednictwem Instagrama bardzo smutne wiadomości. Jacek Kramek nie żyje. Popularny trener personalny jest żegnany przez wiele osób znanych w świecie fitnessu. W poniedziałek na profilu jego platformy treningowej pojawił się wpis potwierdzający, że 32-latek nie żyje. Ta wiadomość wstrząsnęła wieloma osobami. - Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy - zaczyna się wpis na oficjalnym Instagramie zmarłego trenera.

Przeczytaj: Anna Lewandowska w żałobie. Jacek miał tylko 32 lata. Był silny

Kim był Jacek Kramek?

Jacek Kramek był twórcą internetowym i istotnym ważnym motywatorem. Sam o sobie pisał, że jest absolutnym mistrzem Polski wszechkategorii w Męskiej Sylwetce z 2015 roku. Na mistrzostwach świata w 2018 roku zajął czwarte miejsce. Plejada.pl przypomina, że Jacek Kramek zdobył statuetkę Fitness Motywatora 2014 roku. Był także wykładowcą Akademii Instruktorów Sportu S4. Kramek był trenerem sylwetek kobiet. Opracował własny system treningowy.

Jacek Kramek był popularnym influencerem także w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwowało go blisko 60 tysięcy osób. Wśród nich była była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk, gwiazdy KSW Mariusz Pudzianowski i Damian Janikowski czy Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE