Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV okropnie zaatakowany. To już ciężko nazwać hejtem. Wstrętne słowa

2021-05-12 11:16 kkn
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski z miesiąca na miesiąc powiększa swoje grono fanów. Były strongman, a obecnie gwiazda Gogglebox TTV nie zamierza się jednak zatrzymywać i próbuje rozwijać swoją szeroko pojętą działalność. Radzikowski na Instagramie niedawno poinformował o nowej inicjatywie, z którą rusza wraz z kolegami po fachu. Nie obyło się bez zawistnych komentarzy, które ciężko już nazwać nawet hejtem. Ale chyba taka jest obecnie cena popularności.

Grono osób obserwujących Krzysztofa Radzikowskiego na Instagramie stale rośnie. Były uczestnik zawodów strongman dużą rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim programowi Gogglebox TTV. Radzikowski jest tam stałym uczestnikiem i często możemy usłyszeć jego niecodzienne i oryginalne komentarze, które potrafią rozbawić telewidzów. Nie można jednak zapominać również o tym, że Radzikowski wciąż jest osobą dbającą o swoje mięśnie i muskulaturę ciała, na którą pracował latami. Gdzieś pojawiały się nawet plotki, że były strongman niebawem może wziąć udział w mieszanych sztukach walki, ale na razie potwierdzenia jeszcze nie ma. Na jego Instagramie możemy jednak zobaczyć, że treningi w tej dyscyplinie nie są mu obce.

Krzysztof Radzikowski i nowa inicjatywa

Radzikowski nie zamierza się jednak zatrzymywać i wciąż chce szukać swojej szansy w show-biznesie. Niewykluczone, że o nim i jego znajomych ponownie będzie głośno, a ich nowy projekt spotka się z dużym odzewem wśród fanów. Niedawno Radzikowski opublikował na swoim Instagramie post informujący, że niedługo będzie można zobaczyć coś zupełnie nowego z jego udziałem.

Okropne słowa o Radzikowskim

Obecnie wiadomo jedynie, że w projekcie udział wezmą również Dominik Abus, a właściwie Dominik Abou-Khadra, z którym Radzikowski występuje w Gogglebox TTV oraz Konrad Karwat. Projekt zatytułowano "Strong Ekipa". Niestety nie mogło zabraknąć przy tym wszystkim uszczypliwych komentarzy na Instagramie. Jeden z internautów wywołał dość sporą burzę. Szczegóły znajdziecie w galerii poniżej.

Przeczytaj także: W takich warunkach mieszka Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV. Potężny mężczyzna ma słabość do PLUSZOWYCH MISIÓW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze