Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV na własnej skórze odczuł gigantyczny problem dotyczący wielu Polaków. Dla niego to prawdziwa masakra

2021-04-25 17:13

Krzysztof Radzikowski zalicza się do grona sportowców, którzy chętnie korzystają z mediów społecznościowych i dzielą się ze swoimi fanami kolejnymi informacjami dotyczącymi jego życia. Przy okazji siłacz i gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego na antenie TTV często dyskutuje z internautami, dzięki czemu ci mogą dowiedzieć się o Krzysztofie Radzikowskim jeszcze więcej. Pod jednym z ostatnich zdjęć wyszło również na jaw, że strongman na własnej skórze odczuł gigantyczny problem, który dotyczy wielu Polaków.

Kariera Krzysztofa Radzikowskiego rozpoczęła się wiele lat temu, gdy siłacz wziął udział w zawodach dla siłaczy, jednak eksplodowała dopiero w momencie, gdy pojawił się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest na antenie TTV. Krzysztof Radzikowski zalicza się bowiem do grona najbardziej lubianych postaci show, dzięki czemu zyskał wielu nowych fanów. Strongman chętnie korzysta z mediów społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami kolejnymi faktami ze swojego życia, chętnie wchodząc z nimi w dyskusję i odpowiadając na ich pytania zawarte pod kolejnymi postami np. na Instagramie Radzikowskiego. Jeden z ostatnich postów, w którym siłacz pochwalił się przebiegiem prac na budowie jego nowego domu stał się idealną okazją do rozmowy z fanami, którzy również stawiają swoje nowe posiadłości lub remontują obecne. Przy okazji jednak, fani Krzysztofa Radzikowskiego mogli się dowiedzieć, że ich idol również zmaga się z problemem, który dotyczy wielu Polaków. 

Zobacz: Wielki facet w wielkiej furze! Krzysztof Radzikowski w zwykłym aucie się nie mieści

Problem dotyczący wielu Polaków dosięgnął również Radzikowskiego

Krzysztof Radzikowski nie bez powodu cieszy się sporym zainteresowaniem internautów oraz sympatią widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV. Siłacz pomimo tego, że na swoim Instagramie zebrał ponad 300 tysięcy obserwujących, wciąż chętnie dzieli się kolejnymi postami dotyczącymi jego życia prywatnego i chętnie odpisuje kolejnym osobom, które zadają mu pytania. Temat budowy nowego domu zebrał wokół posta wielu internautów, którzy również zmagają się z budową lub remontem, jednak wielu z nich narzekało na obecną sytuację w branży. Ten problem nie ominął również Krzysztofa Radzikowskiego. Zobaczcie z czym musi zmagać się siłacz, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV chudnie w oczach! Takiego wyniku na wadze nie widział od lat

Sonda
Czy lubisz Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox TTV?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze