Leo Messi, mistrzostwa świata w Katarze

i

Autor: AP PHOTO/MARTIN MEISSNER Leo Messi, mistrzostwa świata w Katarze

Podejmie inną decyzję?

Leo Messi nie wróci do Barcelony? Dostał wielką ofertę! Może się naprawdę wzbogacić!

2023-04-06 8:36

Leo Messi jest ostatnimi czasy łączony z powrotem do Barcelony, po tym jak coraz bardziej prawdopodobne staje się to, że zakończy swoją przygodę z Paris Saint-Germain. Do tej pory mówiło się, że Argentyńczyk odrzucił lukreatywną propozycję z Arabii Saudyjskiej, jednak według najnowszych informacji, to nie jedyna oferta spoza Europy, na którą może liczyć mistrz świata. Okazuje się, że jeden z klubów MLS chce zatrudnić piłkarza i aby to uczynić, jest w stanie zapewnić mu wielkie pieniądze.

Leo Messi jest ostatnimi czasy łączony z powrotem do Barcelony, z którą ponoć jest już w kontakcie. Nie jest tajemnicą, że Argentyńczyk nie chce przedłużać swojej umowy z Paris Saint-Germain, w związku z tym jego ponowna gra dla "Dumy Katalonii" wydaje się prawdopodobna, pod warunkiem, że nie dostanie lepszej propozycji, która mogłaby go ostatecznie skusić. O ile zawodnik miał podziękować za wielkie pieniądze w Arabii Saudyjskiej, o tyle nie jest wykluczone, że nie zdecyduje się na kierunek amerykański. Jak doności "Guardian", jeden z przedstawicieli MLS miał zaproponować Argentyńczykowi warunki, które są naprawdę okazałe. Czy będziemy świadkami transferu?

Leo Messi w USA? Miał dostać nieprawdopodobną propozycję!

Jak donosi "Guardian", nowym klubem Leo Messiego może zostać Inter Miami. Drużyna należąca do Davida Beckhama gościła już w swoim składzie wielkie gwiazdy futbolu, a w kontekście przyszłości klubu mówi się o tym, że pod koniec kariery może tam występować na przykład Neymar. Nie wykluczone, że Messi także założy różowe barwy przedstawicieli MLS, gdyż Inter miał zaproponować Argentyńczykowi dość oszałamiające warunki - oprócz pokaźnej pensji, Messi ma zostać udziałowcem klubu, co zapewniłoby mu pieniądze większe nawet od tych, które posiada w PSG. Czy mistrz świata zdecyduje się na tego typu transfer?

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć Leo Messiego u boku Roberta Lewandowskiego?
Listen on Spreaker.
Najnowsze