Maraton to za dużo? Zapisz się na Warszawską Dychę!

2022-09-21 16:47

25 września wystartuje 44. Maraton Warszawski, a wraz z nim po raz pierwszy pojawi się nowy format biegu - Pekao S.A. Warszawska Dycha. Do pokonania tego popularnego dystansu 10 km bank zaprasza wszystkich zainteresowanych biegaczy. Warto spróbować swoich sił, gdyż organizatorzy przygotowali dla nowego dystansu szeroką i wygodną trasę, doskonałą do bicia rekordów życiowych oraz wiele atrakcji towarzyszących. Dołącz do grona ponad 2000 zgłoszonych uczestników i ciesz się wspólną zabawą!

Pekao S.A. Warszawska Dycha wystartuje o 9.30 z ul. Konwiktorskiej w Warszawie. Trasa biegu będzie prosta i szeroka, bez zbędnych zakrętów i wzniesień, ale z dużą liczbą punktów orientacyjnych i terenów zielonych. To bieg, w którym będzie się brało udział z przyjemnością i dla przyjemności. Będzie też okazją do bicia rekordów życiowych. Bez względu na wyznaczone cele i wynik biegu, każdy uczestnik otrzyma medal, który będzie doskonałą pamiątką z tego sportowego wyczynu.

Na fenomen biegów na 10 km najprawdopodobniej składa się fakt, że jest on przystępny i pozwala cieszyć się radością z biegania w długim czasie.

– Niektórzy pokonują go nawet w ciągu 35 minut, jednak standardowo zajmuje on czas około 50 minut. W biegu Pekao S.A. Warszawska Dycha będzie aż 120 minut na pokonanie całego dystansu, aby umożliwić udział jak największej liczbie osób – zarówno biegaczom początkującym, jak i rekreacyjnym - mówi Piotr Zborowski, wiceprezes zarządu Banku Pekao S.A. – Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia wyzwania w biegu Pekao S.A. Warszawska Dycha. Będzie on łączył młodszych oraz starszych i jestem pewien, że da wiele frajdy wszystkim uczestnikom! – zachęca.

Na stoisku Banku Pekao w biurze zawodów w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 23-24 września zostanie ustawiona specjalna bieżnia nagrywająca ruchy ciała biegacza - i to w kilku płaszczyznach. Dzięki analizie nagrań doświadczeni fizjoterapeuci będą mogli od razu omówić sylwetkę i technikę biegu czy chodu oraz doradzić jak poprawniej i lepiej biegać. Zasugerują również jak dobrać właściwe buty do biegania. Chętnym zostaną zaproponowane odpowiednie ćwiczenia rozciągające i wzmacniające. Wszystko po to, by mogli biegać szybciej, dalej i unikać kontuzji. Stylistka modowa podpowie natomiast jak najlepiej i najmodniej zaaranżować swoją koszulkę biegacza. Na stoisku znajdą się również dodatkowe gadżety dla wiernych kibiców, którzy za pomocą dostępnych materiałów stworzą wyjątkowe transparenty służące do kibicowania uczestnikom biegu Pekao S.A. Warszawska Dycha.

Dzięki dostępnej na miejscu fotobudce będzie można wkomponować swoją sylwetkę w wielką, pamiątkową mozaikę fotograficzną. Natomiast 25 września w miasteczku biegowym zlokalizowanym nieopodal mety biegu, w Multimedialnym Parku Fontann przy warszawskiej Wisłostradzie, bank przygotuje chilloutową strefę relaksu, unikatową atrakcję w postaci nowoczesnej, okrągłej bieżni i okularów VR, gry planszowe, dla zmęczonych biegaczy specjalne fotele do masażu, a dla najmłodszych kącik malucha. Wszystko po to, aby pokazać, że sport jest równie ważny, jak i fantastyczna zabawa!

Dodatkowo wszystkim biegaczom Pekao S.A. Warszawskiej Dychy bank umożliwi pobranie bezpłatnych zdjęć z mety, które będą dostępne dla każdego uczestnika biegu w serwisie fotomaraton.pl. Aby je otrzymać wystarczy skorzystać z wyszukiwarki twarzy na stronie serwisu.

Więcej informacji dla biegaczy i kibiców: https://maratonwarszawski.com/dycha/

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze