Marcin Najman

i

Autor: Instagram/marcin.najman Marcin Najman

Sytuacja po śmierci Elżbiety II

Marcin Najman wróży rychły upadek. Nie ma wątpliwości po śmierci królowej Elżbiety II

2022-09-09 16:16

Marcin Najman słynie z wypowiedzi na tematy nie tylko sportowe w kraju, jak i zagranicą. Były zawodnik federacji FAME MMA wielokrotnie odnosił się do polityki w Polsce, teraz za pomocą mediów społecznościowych skomentował śmierć Elżbiety II, którą bardzo cenił, jednak zwrócił uwagę, co może się stać z monarchią niebawem.

8. września została przekazana informacja o śmierci Królowej Elżbiety II. W sieci pojawiło się mnóstwo kondolencji złożonych rodzinie królewskiej. Monarchini miała 96 lat. Najbliżsi, a także wiele ludzi z całego świata zmaga się z potworną stratą. W mediach społecznościowych pojawiły się pożegnania m.in. od gwiazd sportu, jaką jest David Beckham. Legenda angielskiej piłki nożnej opublikowała poruszający wpis za pomocą profilu na Instagramie. Królowa Elżbieta była związana ze sportem, nawet wystąpiła podczas ceremonii w spocie z Jamesem Bondem, a w finale mistrzostw świata w 1966 roku, wręczała triumfatorom statuetkę - był to jedyny, jak do tej pory wygrany mundial przez Anglików.

TVP podjęła decyzję w sprawie meczów Lecha Poznań. Wiemy, które spotkania zamieści na swojej antenie, mamy potwierdzenie 

96-letnia Elżbieta II była najdłużej panującą monarchinią w historii

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował wpis, w którym skomentował, co może się zdarzyć po śmierci Królowej Elżbiety II. - Monarchia bez charyzmy Królowej Elżbiety II wkrótce upadnie. Lubiłem Królową, bo miała wielką klasę, mądrość i poczucie humoru. Natomiast ubolewam, że nie wpłynęła na premierów aby odtajnić akta w sprawie katastrofy (zabójstwa) Generała Władysława Sikorskiego - napisał na Twitterze były zawodnik federacji FAME MMA.

Bartosz Zmarzlik dla „Super Expressu”: Tor w Vojens nie wybacza, trzeba się napocić

Jak świat sportu pożegnał królową Elżbietę II? Zobacz w galerii poniżej!

Sonda
Śmierć królowej Elżbiety Tobą wstrząsnęła?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze