Straszny pożar w Turcji. Mateusz Borek uciekał na łodzi, pokazał wideo

2021-07-29 16:14
Mateusz Borek
Autor: SE Mateusz Borek

Mateusz Borek to jeden z najbardziej znanych i lubianych komentatorów sportowych w Polsce. Jak się okazało, obecnie przebywa on w Turcji w miejscowości wypoczynkowej Bodrum. Niestety, w jednej chwili znalazł się on w śmiertelnym niebezpieczeństwie – hotel, w którym zakwaterowany był polski dziennikarz, zaczął płonąć. Borek udostępnił nagranie z tego wydarzenia.

Mateusz Borek to jedna z gwiazd polskiego dziennikarstwa sportowego. Od lat komentuje najważniejsze wydarzenia piłkarskie i jest jednym z założycieli popularnego „Kanału Sportowego” na YouTube. Codziennie tysiące fanów śledzi wypowiedzi i poczynania dziennikarza, który jest także m.in. promotorem bokserskim. Teraz na swoim profilu na Twitterze Mateusz Borek udostępnił dramatyczne nagranie z tureckiej miejscowości Bodrum. Słynące z turystyki miejsce stało się nagle śmiertelną pułapką dla wypoczywających tam ludzi, w tym Mateusz Borka.

Mateusz Borek udostępnił dramatyczne nagranie

Ze słów polskiego dziennikarza wynika, że ogromny pożar lasu w tej części Turcji dotarł do miejscowości Bodrum, nim strażakom udało się go im opanować. Turyści zostali ewakuowani i w pośpiechu mieli opuścić teren zagrożony pożarem. Ogień strawił m.in. hotel, w którym zakwaterowany był Mateusz Borek. – Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem, płonie nasz hotel, zajął się od lasu, ludzie na dziesiątkach łódek uciekają przed śmiercią płynąc na wyspę Kos – relacjonuje słynny dziennikarz na nagraniu, które znajdziecie poniżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze