Mateusz Borek

i

Autor: SE Mateusz Borek

Straszny pożar w Turcji. Mateusz Borek uciekał na łodzi, pokazał wideo

2021-07-29 16:14

Mateusz Borek to jeden z najbardziej znanych i lubianych komentatorów sportowych w Polsce. Jak się okazało, obecnie przebywa on w Turcji w miejscowości wypoczynkowej Bodrum. Niestety, w jednej chwili znalazł się on w śmiertelnym niebezpieczeństwie – hotel, w którym zakwaterowany był polski dziennikarz, zaczął płonąć. Borek udostępnił nagranie z tego wydarzenia.

Mateusz Borek to jedna z gwiazd polskiego dziennikarstwa sportowego. Od lat komentuje najważniejsze wydarzenia piłkarskie i jest jednym z założycieli popularnego „Kanału Sportowego” na YouTube. Codziennie tysiące fanów śledzi wypowiedzi i poczynania dziennikarza, który jest także m.in. promotorem bokserskim. Teraz na swoim profilu na Twitterze Mateusz Borek udostępnił dramatyczne nagranie z tureckiej miejscowości Bodrum. Słynące z turystyki miejsce stało się nagle śmiertelną pułapką dla wypoczywających tam ludzi, w tym Mateusz Borka.

Mateusz Borek udostępnił dramatyczne nagranie

Ze słów polskiego dziennikarza wynika, że ogromny pożar lasu w tej części Turcji dotarł do miejscowości Bodrum, nim strażakom udało się go im opanować. Turyści zostali ewakuowani i w pośpiechu mieli opuścić teren zagrożony pożarem. Ogień strawił m.in. hotel, w którym zakwaterowany był Mateusz Borek. – Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem, płonie nasz hotel, zajął się od lasu, ludzie na dziesiątkach łódek uciekają przed śmiercią płynąc na wyspę Kos – relacjonuje słynny dziennikarz na nagraniu, które znajdziecie poniżej.

Najnowsze