Mateusz Borek

i

Autor: KASIA ZAREMBA/EAST NEWS Mateusz Borek

Poruszajace słowa

Mateusz Borek wspomina Annę Przybylską i zmarłych znajomych. Mówi o tym, że "dzieje się coś złego", mocne słowa

2022-10-06 11:26

Mateusz Borek postanowił wspomnieć Annę Przybylską na swoich mediach społecznościowych. Dziennikarz sportowy we wpisie na Twitterze pochylił się nad życiem zmarłej przed laty artystki, jak też oznajmił, że w ostatnim czasie pożegnał wielu swoich znajomych. Jak sam mówi, "dzieje się coś złego".

Mateusz Borek postanowił wspomnieć Annę Przybylską za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Dziennikarz i współzałożyciel "Kanału Sportowego" we wzruszających słowach wspomniał zmarłą aktorkę i przyznał, że w ostatnim czasie był świadkiem śmierci wielu swoich przyjaciół i znajomych. Słowa komentatora są wyjątkowo poruszające.

Mateusz Borek wspomina Annę Przybylską. Piękne słowa dziennikarza

Jak powiedział Mateusz Borek, Anna Przybylska była w trakcie swojego życia naprawdę niezwykłą osobą, która wyróżniała się podejściem dalekim od innych celebrytów. Jak określił to Mateusz Borek, była ona "niezwykła w swej normalności i zwyczajności". Dziennikarz przyznał także, że w ostatnim czasie umarło wielu jego znajomych i przyjaciół i jak sam podkreśla, na świecie dzieje się coś bardzo złego.

- Anka była niezwykłym człowiekiem. Niezwykłym w swej normalności i zwyczajności. To straszne, chcieć żyć i musieć umrzeć. P.S. W ostatnim tygodniu odeszło kilku moich znajomych. Depresja, problemy, brak odporności na hejt, brak pomocy. Mogli i powinni żyć. Coś się złego dzieje. - napisał Mateusz Borek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Sonda
Pamiętacie Annę Przybylską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze