Paulo Sousa, Mateusz Borek

i

Autor: Cyfrasport/Tomasz Radzik/SE Paulo Sousa, Mateusz Borek

Nie chodzi o Juventus

Mateusz Borek odpalił prawdziwą petardę! Paulo Sousa zostanie trenerem dwóch Polaków? Sensacyjne wieści

2022-09-19 20:27

Paulo Sousa już wkrótce może wrócić do pracy! Ostatnio głośno mówi się o nim w kontekście objęcia będącego w kryzysie Juventusu, jednak Mateusz Borek odpalił prawdziwą bombę. Czołowy polski dziennikarz sportowy przekazał, że Portugalczyk może zostać trenerem dwóch Polaków, ale w innym klubie Serie A. Spotkałby się w nim z piłkarzem, którego odkrył dla reprezentacji Polski.

Paulo Sousa jeszcze długo będzie stawiany przez polskich kibiców w złym świetle. Sam sobie na to zapracował, porzucając reprezentację Polski tuż przed barażami do mistrzostw świata, by objąć brazylijskie Flamengo. Chichot losu sprawił, że Biało-Czerwoni pod wodzą Czesława Michniewicza zagrają pod koniec roku na mundialu w Katarze, a Portugalczyk przepracował w Rio de Janeiro zaledwie pół roku. W Polsce prawdopodobnie nigdy nie pozbędzie się łatki zdrajcy i dezertera, jednak to nie przeszkadza mu w dalszej karierze. Obecnie 52-latek jest jednym z najgorętszych nazwisk na włoskim rynku i głośno mówi się o tym, że już wkrótce obejmie klub z Serie A!

Gwiazdy z ligi włoskiej gotowe na starcie z Holandią w Lidze Narodów. Posiłki z Włoch dotarły na kadrę

PKO Ekstraklasa Raport odc. 6

Mateusz Borek odpalił prawdziwą bombę! Paulo Sousa zostanie trenerem dwóch Polaków?

Pierwsze doniesienia były szokujące, gdyż Sousa ma być jednym z faworytów do zastąpienia Massimiliano Allegriego na stanowisku trenera Juventusu! Tam spotkałby się ponownie z Wojciechem Szczęsnym i Arkadiuszem Milikiem, jednak "Stara Dama" nie jest jedynym klubem, który interesuje się usługami byłego selekcjonera Biało-Czerwonych. Mateusz Borek przekazał w programie "Moc Futbolu" na youtube'owym Kanale Sportowym, że Portugalczyk może objąć dwóch Polaków w innym włoskim klubie.

Jan Bednarek z żoną podzielili się świetną nowiną. Uśmiechy zagościły na ich twarzach

Polscy piłkarze rozpoczęli już wrześniowe zgrupowanie. Robert Lewandowski zachwycił kibiców!

- Dostałem informację z pierwszej ręki. Nie wykluczam, że "Siwy bajerant" [tak nazwano Sousę w Polsce - przyp. red.] będzie wkrótce trenerem Hellasu Werona - powiedział popularny komentator. Piłkarzami Hellasu są obecnie Paweł Dawidowicz i Mateusz Praszelik. Zwłaszcza ten pierwszy doskonale zna Sousę, gdyż to właśnie portugalski trener postawił na niego w reprezentacji. Teraz mogą spotkać się na ścieżce klubowej, gdyż podobną informację przekazał uznany włoski dziennikarz - Nicolo Schira. Klub z Werony słabo rozpoczął sezon i zgromadził zaledwie 5 punktów w 7 kolejkach. Obecnie zajmuje 17. miejsce w tabeli i posada Gabriele Cioffiego wisi na włosku.

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze