Piłka nożna, Leo Messi, Argentyna, IPhone, złoty telefon

i

Autor: AP, Twitter Leo i jego prezent dla kolegów

Ale gest megagwiazdy!

Messi kupił wszystkim kolegom z kadry iPhone’y pokryte 24-karatowym złotem. „Nie chciał wręczać zegarków”

2023-03-02 11:06

Ten to ma gest! Lionel Messi, najlepszy piłkarz poprzedniego roku, mistrz świata z reprezentacją Argentyny, postanowił w wyjątkowy sposób podziękować kolegom z kadry za grudniowy sukces na mundialu w Katarze. Takiego prezentu na pewno nie mogli się spodziewać. Leo zamówił 35 drogich telefonów pokrytych złotem i przekazał partnerom z drużyny oraz sztabowi.

Mistrzostwo świata Argentyny uczczono już na wszelkie sposoby, ale Messi mógł sobie pozwolić na specjalną celebrację sukcesu. Mimo że dokonał zakupu kilkudziesięciu drogich telefonów, to jego portfel specjalnie nie ucierpiał. Leo zamówił 35 aparatów iPhone 14, pokrytych 24-karatowym złotem z wygrawerowanymi numerami i nazwiskami piłkarzy oraz symbolami federacji. Legendarny piłkarz zapłacił ok 210 tysięcy euro, czyli blisko milion złotych.

Przejmujące wieści o stanie zdrowia Łukasza Fabiańskiego! Grozi mu poważna operacja twarzy

Telefony na specjalne zamówienie przygotowali specjaliści z firmy iDesign Gold. Jej szef Ben Lyons powiedział: – Lionel jest jednym z naszych najbardziej lojalnych klientów. Skontaktował się z nami po finale Pucharu Świata. Chciał sprawić specjalny prezent całemu zespołowi i członkom sztabu Argentyny, by uczcić niezwykłe zwycięstwo. Nie chciał zwykłego podarku w postaci zegarków, więc zaoferowałem mu złote iPhone'y z wygrawerowanymi nazwiskami piłkarzy. Pomysł od razu mu się spodobał – przekazał Lyons.

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna
Najnowsze