Michał Listkiewicz

i

Autor: SE Michał Listkiewicz

Szczera wypowiedź

Michał Listkiewicz z mocnym przekazem do trenerów Ekstraklasy! Były prezes PZPN nie owijał w bawełnę

2022-10-31 18:29

W ostatnim czasie wiele się dzieje w rozgrywkach Ekstraklasy, nie chodzi tutaj o wyniki pomiędzy drużynami, ale o zachowania trenerów, którzy dopuścili się mocnych wystąpień. Piotr Stokowiec po meczu z zwrócił się z mocnym przekazem do kibiców, a Marek Papszun wypowiedział się na temat Zbigniewa Bońka. Za pomocą mediów społecznościowych odniósł się do tych sytuacji Michał Listkiewicz.

Michał Listkiewicz był aktywnym arbitrem w latach 1973–1996. Na przestrzeni swojej kariery otrzymał prawo do pracy podczas meczów międzynarodowych, jako asystent, a także sędzia główny. 69-latek w swojej karierze był także prezesem PZPN, gdzie zastąpił Mariana Dziurowicza. Pełnił funkcję w latach 1999 - 2008. W ostatnim czasie doszło do kilku sytuacji, w których trenerzy z Ekstraklasy mocno wypowiadali się na temat kibiców oraz Zbigniewa Bońka, mowa tutaj o wypowiedziach Piotra Stokowca i Marka Papszuna. 

Listkiewicz mocno na temat wypowiedzi trenerów! Nie mógł przejść obojętnie

Michał Listkiewicz wszedł w konwersacje z jednym z użytkowników mediów społecznościowych, najpierw wyraził swoją opinię na temat sytuacji przez ostatnie kilka dni. - Czy Polscy trenerzy piłkarscy szaleju się najedli? Piotr Stokowiec obraża Puszczę Niepołomice, lidera 1 ligi choć jego wyniki przy statystykach Tomasza Tułacza blado wyglądają. Marek Papszun atakuje Zbigniewa Bońka, bodaj najbardziej rozpoznawalnego w Europie Polaka z futbolu - napisał Listkiewicz.

Na odpowiedź były prezes PZPN-u nie musiał czekać długo. - Najbardziej rozpoznawalny polski piłkarz to bez wątpienia Robert Lewandowski - napisał jeden z użytkowników.

69-latek szybko odpowiedział na stwierdzenie jednego z internatów. - Bardzo cenię i lubię Roberta, ale wielkich sukcesów nie odniósł i to nie z własnej winy. Gra w średniej reprezentacji. Jego kluby w europejskich pucharach bez szału (obecny nawet tragicznie). Gdyby miał obok siebie Latę, Bońka, Kasperczaka, Deynę, Żmudę, Gorgonia - mistrz świata.

Jan Tomaszewski OCENIA POWOŁANIA Michniewicza!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze