Michał Wiśniewski opowiedział Borkowi jak go okradli! Chwila moment i stracił 200 tysięcy

2021-04-22 21:55 mso
Michał Wiśniewski i Mateusz Borek
Autor: YouTube, Kanał Sportowy ZRZUT EKRANU Michał Wiśniewski i Mateusz Borek w programie "Hejt Park"

Michał Wiśniewski w swoim życiu przeżył niemal wszystko! Był na samym szczycie, doświadczył także wiele zła i niedobrych sytuacji. Słynny piosenkarz był gościem ostatniego programu "Hejt Park" na antenie Kanału Sportowego. Goszcząc u Mateusza Borka opowiedział wiele historii z przeżytych 48 lat. Niektóre wprawiają w osłupienie. Michał Wiśniewski przyznał, że padł ofiarą zuchwałej kradzieży. W jednej chwili stracił przedmiot wart dziś ponad 200 tysięcy złotych!

Każdy Polak doskonale zna hity "Ich Troje" oraz wie, kim jest Michał Wiśniewski. Charakterystyczny muzyk przeżył w swoim życiu bardzo dużo. Miał okazję być na szczycie oraz spaść na dno. Wokalista opowiedział o swoim życiu w Kanale Sportowym w programie "Hejt Park". Był tam gościem Mateusza Borka, znanego komentatora sportowego i dziennikarza. Michał Wiśniewski opowiedział o tym, jak w dosłownie jednej chwili stracił ogromne pieniądze. Moment nieuwagi kosztował go utratę przedmiotu wartego fortunę. Chodzi o kilogramową sztabkę złota wartą dziś ok. 200-220 tysięcy złotych!

Jan Tomaszewski zaorał Real i Barcelonę! Gratuluje Zbigniewowi Bońkowi

Michał Wiśniewski stracił ogromne pieniądze

Michał Wiśniewski przez lata kariery i przebywania na samym szczycie zarobił fortunę! Podsumowuje, że jeszcze lata temu było to nawet 40 milionów złotych. Jak udało mu się przehulać taką fortunę? Wiśniewski nie ukrywa, że korzystał z życia. Na pytanie Mateusza Borka odpowiedział bez większych problemów. - Kupujesz samoloty? A jakimi wózkami jeździsz? Kupowałem całą masę rzeczy. Podpi.....ł Ci ktoś kilogram złota? Nie? A mi tak, wyniósł sobie. Trzy kilo trzymałem w domu, kilo zabrał - otwarcie przyznał Wiśniewski. - Jestem bardzo zadowolony z życia. Cieszę się, że tak się stało. Niczego absolutnie nie żałuję. Rozmawiam z wieloma osobami, które stać na wiele rzeczy. Opowiadając różne anegdoty, oni nigdy tego nie przeżyją - dodawał.

Wokalista Ich Troje nie ukrywał, że nie ma czego żałować. - Sam zarobiłem, sam wydałem. Nikogo nie okroiłem na kasę, tylko sam siebie. Generalnie wydaje mi się, że nie mam sobie nic do zarzucenia - mówił Wiśniewski w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym.

Paulo Sousa bezlitośnie rugany przez legendę! Żarty się skończyły, tak nie może być [WIDEO]

Jan Tomaszewski martwi się o Lewandowskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze