Mecz Argentyna - Meksyk, wynik 3:1 - RELACJA LIVE - mecz zakończony

2010-06-28 1:32

Argentyńczycy, którzy wygrali wszystkie trzy mecze grupowe, są faworytem meczu z Meksykiem. Jednak podopieczni trenera Javiera Aguirre na pewno nie myślą o tym, by zakończyć zmagania w RPA w 1/8 finału. Czy fenomenalny Lionel Messi i spółka potwierdza, ze są głównym faworytem do zdobycia kolejnego – drugiego w historii – mistrzostwa świata? Zapraszamy na relacje na żywo.

90 min. - koniec meczu. Argentyna wygrywa 3:1!

87 min. - zmiana w Argentynie. Wchodzi Pastopre, schodzi F. Rodriguez

87 min. - bezradne próby Meksyku, Slacido strzela, ale ponad bramką

83 min. - Meksyk atakuje, ale niewiele z tego wynika

80 min. - zmiana w zespole Argentyny. Di Maria siada na lawce, do gry wchodzi Guietrez

78 min. - Argenytna stara sie atakować, ale Meksyk umiejętnie się broni. Czy Meksykanie zaatakują i zdobędą bramki dajace nadzieję?

71 min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Argentyna - Meksyk 3:1. Hernandez daje szansę Meksykowi!

69 min. - Tevez schodzi z boiska, Veron na placu gry

63 min. - Hernandez strzela głową! Napastnik Manchester United myli sie minimalnie!

60 min. - zmiana w zespole Meksyku - wchodzi Franco, a boisko opuszcza Guardado

52 min. - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Tevez i mamy 3:1! Napastnik Manchestery City popisał się fenomenalnym strzałem sprzed pola karnego. To bylo okolo 25 metrów do bramki! Potężne uderzenie, piękny gol!!!!!

50 min. - gra toczy się w środku pola. Meksykanie starają się atakować, ale wobec dobrze grającej obrony argentyńskiej, są bezradni

48 min. -Salcido (Meksyk) strzela na bramke, ale uderzenie z 20 metrów nie może zaskoczyć  bramkarza Argentyny

46 min. - początek drugiej połowy. Meksyka rzuca się do ataku

KONIEC PIERWSZEJ POLOWY

46 min. - koniec pierwszej połowy!

44 min. - sfrustowany kapitan Meksyku - Rafael Marquez oddaje strzał z ponad 25 metrów, który ie ma szans zaskoczyć bramkarza.

42 min. - Maxi Rodriguez dośrodkowuje na głowę Higuaina, ale ten strzela minimalnie obok bramki

39 min. - z wolnego dla Meksyku strzelał Guardado, ale bardzo niecelnie .Chyba nie oglądał meczu Japonii z Danią, gdzie miał przykład bardzo skutecznego wykonywania rzutów wolnych

38 min. - zamieszanie w polu karnym Meksyku. Strzal Di Maria, a potem Tevez, pilka obiła się od meksykańskich obrońców

36 min. - groźnie Argentyna. Messi wrzucał piłkę z prawej strony boiska, żaden z kolegów nie doskoczył do piłki.

33 min - GOOOOOOOL!!!! Gonzalo Higuain bezlitośnie wykorzystuje błąd obrony meksykańskiej. Napastnik Realu Maryt dostal prezenent od obrony rywala i zimną krwią skierował piłkę do siatki!!!!

28 min. - żółta kartka. Ukarany Robert Marquez (Meksyk)

26 min. - gol niestety bardzo kontrowersyjny, bo Tevez kierując piłkę do bramki był na pozycji spalonej! Mimo protestów piłkarzy Meksyku, jest 1:0.

26 min - GOOOOL!!!!! Argentyna prowadzi 1:0! Messi wrzuca na pole karne, ruchem głowy kieruje do bramki Carlos Tevez.

24 min. - gra toczy się w środku pola. Póki co oba zespoły oddały po jednym celnym strzale na bramkę.

20 min. - póki co piłka po stronie Argentyny, 57% po stronie podopiecznych Diego Maradony

17 min. - atakuje Argentyna, ale Heinze pośliznął się i niewiele z tego ataku wyszło. Na razie Argentyna dominuje, Meksykanie bronią się bardzo umiejętnie

14 min. - groźnie Meksyk!!!!! Hernandez strzelał z około 20 metrów, minimalnie obok bramki!

13 min. - Messi próbował zagrać chytrym lobem, jednak bramkarz Argentyny Romero czuwał na posterunku

12 min. - próba Teveza, jednak piłka dograna do napastnika Mnachesteru City nie dochodzi do celu

9 min. - ależ próba Meksyku, Salcido trafia w poprzeczke z okolo 25 metrów!!!

7 min. - próba strzału Messiego, ale piłka odbija sie od obrońców

6 min. - bramkarz Meksyku - Oscar Perez, wyręczył teraz ochroniarzy i usunął z boiska taśmy wrzucone przez kibiców.

5 min. - Meksykanie dośrodkowują z prawej strony boiska, ale obrona Argentyny wybija piłkę

3 min. - faulowany Messi, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia

2 min. - próba Meksyku, jednak podanie do napastnika okazalo się za mocne i piłka wyleciała za linię końcową boiska.

1 min. - pierwszy gwizdek sędziego

Dzisiejsze spotkanie prowadzi Wloch - Roberto Rosseti. Posluguje sie dwoma językami - angielskim i francuskim, więc z paroma piłkarzami na boisku może być mu ciężko się porozumieć.

"Rozpoczyna się mundial, który nie wybacza błędów" - tak zapowiedź spotkania Argentyny z Meksykiem tytułują argentyńskie media. Walka o wszystko w Johannesburgu rozpocznie się już niebawem. Oto składy obu drużyn:

Argentyna: Romero -  Otamendi, Demichelis, Burdisso, Heinze – Mascherano, M. Rodriguez, Di Maria – Messi, Tevez, Higuain
Meksyk: Perez – Juarez, J. Rodriguez, Marquez,  Salcido – Osorio, Torrado, Guardado -  Bautista, G. Dos Santos, Hernandez