NAJDZIWNIEJSZA czerwona kartka w historii! NIE UWIERZYCIE co zrobił

2021-01-11 11:34 PSt
Rugby
Autor: Twitter Do kuriozalnych scen doszło podczas meczu South Sydney Rabbitohs z Wests Tigers

Rugby to bez wątpienia niezwykle kontaktowa dyscyplina. Praktycznie bez przerwy dochodzi w niej do ostrych męskich starć, nierzadko mają również miejsce ostre spięcia pomiędzy zawodnikami. Jak się jednak okazuje z boiska wylecieć można także… poprzez okazanie radości. Właśnie z tego powodu czerwoną kartkę obejrzał reprezentant Fidżi – Josaia Raisuqe.

Cała sytuacja miała miejsce podczas weekendowego spotkania drugiej ligi francuskiej, w której klub Raisuqe, Nevers, mierzył się z Beziers. Drużyna reprezentanta Fidżi ostatecznie wygrała to spotkanie 30:25, a sam zawodnik był tak rozemocjonowany zwycięstwem, że postanowił podnieść arbitra zawodów! Ten po chwilowej konsternacji ukarał Raisuqe czerwoną kartką.

Bydgoscy sportowcy układali klocki dla dzieci z Fundacji Mam Marzenie

- To nie do zaakceptowania. Z pewnością zostanie ukarany przez komisję dyscyplinarną ligi – grzmiał na konferencji prasowej trener drużyny Nevers, Xavier Pemeja. – Będę musiał odbyć z nim poważną rozmowę. Nie mogę tego tak zostawić i po prostu zaakceptować. To co wydarzyło się tam na samym końcu spotkania było bardzo złe – dodał.

Robert Lewandowski i Dariusz Mioduski na TAJNYM spotkaniu. O czym rozmawiali? SZOKUJĄCA teoria [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

26-letni skrzydłowy z powodu czerwonej kartki został automatycznie zawieszony na najbliższy mecz. Niewykluczone, że po przeanalizowaniu całej sprawy komisja ligi postanowi jeszcze wydłużyć dyskwalifikację. Raisuqe występuje w zespole Nevers od 2017, kiedy to przeniósł się ze Stade Francais.

Najnowsze