Najpiękniejsza polska sędzia tak przeżyła pierwszy raz. Fani Karoliny Bojar nie dowierzają

2021-09-20 8:56
Karolina Bojar
Autor: Instagram / bojarmeow Karolina Bojar

Karolina Bojar-Stefańska nie zwalnia tempa. Piękna sędzia, która zdobyła dużą rozpoznawalność, z tygodnia na tydzień rozwija swoją karierę. Mimo coraz większych sukcesów zawodowych nie zapomina ona o swoich fanach, z którymi buduje relację za pośrednictwem mediów społecznościowych. W niedzielę wieczorem pochwaliła się im swoim pierwszym razem.

Karolina Bojar stopniowo kroczy po szczeblach sędziowskiej kariery. Nie zamyka się jednak jedynie na sędziowanie, czym często chwali się w swoich social mediach. Profil pięknej sędzi na Instagramie śledzi ponad 160 tysięcy użytkowników, którzy cenią sobie kontakt ze studentką prawa. Właśnie w tym serwisie mogą dowiedzieć się wielu faktów z życia Bojar, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Ostatnio urodziwa sędzia pochwaliła się zakończeniem studiów prawniczych, ale teraz zaskoczyła swoich fanów innym ogłoszeniem.

Messi sfochowany przy zmianie! Te obrazki obiegły świat [WIDEO]

Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda najpiękniejsza sędzia piłkarska

Pierwszy raz Bojar

24-latka ogłosiła na początku sierpnia rozpoczęcie współpracy z serwisem Viaplay, który posiada prawa do transmisji m.in. Bundesligi i Ligi Europy. 19 września okazał się dniem debiutu sędzi w nowej roli. Stanęła ona pierwszy raz przed kamerami nowego serwisu streamingowego, a radości z tego powodu nie była w stanie powstrzymać. Jeszcze przed wejściem na antenę pochwaliła się wszystkim na swoim Instagramie, a później zamieściła krótkie nagranie z całej tej sytuacji. Piękna pani magister odpowiadała za przegląd niemieckiej prasy, podczas którego opowiedziała między innymi o nowym wywiadzie z Robertem Lewandowskim.

Marcelina Ziętek zrobiła to ze swoją mamą, a potem wyszła w samym szlafroku. Gorące zdjęcie

Karolina Bojar debiut
Autor: Instagram/Karolina Bojar-Stefańska Karolina Bojar pierwszy raz w Viaplay

Karolina Bojar – sylwetka

Karolina Bojar-Stefańska zdobyła dużą popularność, gdyż zajmuje się sędziowaniem meczów piłki nożnej. 24-latka prezentuje się zjawiskowo nie tylko podczas sesji, których nie odmawia, ale też w stroju sportowym. Na początku września skończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, a prywatnie jest żoną polskiego sędziego międzynarodowego, Daniela Stefańskiego. Para pobrała się pod koniec 2020 roku, co ukróciło wszelkie plotki na temat życia miłosnego atrakcyjnej pani arbiter.

Sonda
Czy podoba Ci się Karolina Bojar?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze