Marcelina Ziętek zrobiła to ze swoją mamą, a potem wyszła w samym szlafroku. Gorące zdjęcie

2021-09-19 16:52
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Piękna ukochana Piotra Żyły napisała na swoich mediach społecznościowych, że spędziła wspaniałe chwile ze swoją mamą. Po wszystkim zrobiła sobie wyjątkowo gorące zdjęcie, które spotkało się z niezwykle pozytywnym przejęciem przez fanów gwiazdy TVN. Trzeba przyznać, że druga połówka mistrza świata z Oberstdorfu ma się czym pochwalić.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła tworzą wyjątkowo udaną parę. Skoczek może pochwalić się wsparciem ukochanej, która już towarzyszyła mu w trakcie konkursów letniego Grand Prix. Przepiękna aktorka, znana z jednego z seriali telewizji TVN bardzo często lubi pokazywać uroki swojego ciała. Tym razem pokazała się w samym szlafroku. Nad urodą artystki można się jedynie rozpływać.

Na jaw wyszło, czym chciała zajmować się Linkiewicz. Powiedziała o dzieciach, nie uwierzycie

Marcelina Ziętek pokazała gorące zdjęcie. Zrobiła to z mamą

Marcelina Ziętek już nie raz szokowała opinię publiczną, pokazując swoje gorące zdjęcia. Aktorka przez lato regularnie zamieszczała zdjęcia, prezentujące ją w samym bikini. Za każdym razem, gdy decydowała się na tak odważne publikacje, jej fani wprost nie mogli nacieszyć się widokiem jej przepięknej urody. Tym razem, artystka postanowiła pochwalić się wizytą w spa, w którym była wraz ze swoją mamą, o czym poinformowała w opisie publikacji na Instagramie, prezentującą ją w samym szlafroku.

- Na relaks zawsze jest odpowiednia chwila.  Dzisiaj zabrałam mamę na masaż olejkiem arganowym i masaż głowy. Do tego prywatny gabinet z jakuzzi i sauną sprawił, że jesteśmy zrelaksowane na maksa i gotowe na weekend - napisała Ziętek

Kamil Stoch przekazał fenomenalne wieści! Na tę chwilę kibice skoczka czekali od dawna

Aby zobaczyć gorące zdjęcia Marceliny Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Fani zachwyceni gorącym zdjęciem Ziętek. Gwiazda obsypana komplementami

Nie da się ukryć, że tak gorąca publikacja na jej Instagramie wywołała natychmiastową reakcję obserwatorów konta, którzy zaczęli obsypywać aktorkę komplementami. Fani zazdroszczą Piotrowi Żyle, że związał się z aż tak śliczną osobą.

- Piękna jesteś księżniczka - napisał jeden z fanów Marceliny Ziętek pod fotografią.

- Bosko wyglądasz kochanie - zauważył inny z fanów ukochanej Piotra Żyły.

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze