Kamil Stoch przekazał fenomenalne wieści! Na tę chwilę kibice skoczka czekali od dawna

2021-09-19 10:54
Kamil Stoch
Autor: Instagram/ kamilstochofficial Kamil Stoch

Kamil Stoch od wielu lat jest jednym z najważniejszych punktów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, walcząc o kolejne zwycięstwa i medale. Przed kilkoma miesiącami, skoczek z Zakopanego musiał zrobić sobie niestety przerwę od skakania z powodu poważnej kontuzji. Kamil Stoch dochodził do siebie po operacji i wszystko wskazuje na to, że jest on już w pełni sprawny i gotowy do rywalizacji, co potwierdził na swoim Instagramie.

Reprezentacja Polski w skokach narciarskich od wielu lat zalicza się do światowej czołówki podczas zmagań w Pucharze Świata, a kolejni reprezentacji Biało-czerwonych mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami, których może pozazdrościć niejeden sportowiec. Wśród najlepszych zawodników polskiej kadry znajduje się oczywiście Kamil Stoch, na występy którego w każdym sezonie czekają miliony fanów. Urodzony w Zakopanem skoczek w ostatnim czasie zmagał się jednak z ciężką kontuzją, przez którą musiał zawiesić swoje występy w Letnim Grand Prix i poddać się operacji. Wraz z upływem kolejnych miesięcy, Kamil Stoch dochodził do siebie, a postępami swojej rehabilitacji dzielił się ze swoimi fanami, zamieszczając w sieci kolejne posty i relacje, dzięki którym internauci mogli przekonać się, w jakiej obecnie jest formie. Tym razem skoczek przekazał fantastyczne wieści swoim fanom.

Iza Małysz zdradziła sekret skrywany latami! Nikt o tym nie wiedział, żona skoczka nie chciała kłamać

Jeden z liderów reprezentacji Polski podzielił się bowiem krótką relacją na swoim Instagramie, przekazując internautom wieści, na które czekali od dłuższego czasu. Ze słów Kamila Stocha jasno wynika, że skoczek z Zakopanego jest już w pełni zdrów i może w pełni skupić się na treningach, aby dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu Pucharu Świata oraz aby być w optymalnej formie, gdy zaczną się pierwsze skoki o stawkę. 

Dziewczyna Piotra Żyły odsłoniła piekielnie długie nogi! Co za widok, zdjęcie robi furorę w sieci

Zobaczcie jak mieszka Kamil Stoch, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

- Muszę powiedzieć, że to był owocny obóz, krótki ale bardzo udany. Bardzo dobrze mi się skakało. Ze zdrowiem już też wszystko w porządku. Jestem już w pełni treningu, także cieszę się bardzo. Mogę wykonywać wszystkie ćwiczenia bez najmniejszych przeszkód - zdradził na swoim Instagramie Kamil Stoch, podsumowując obóz Biało-czerwonych, który odbył się w Garmisch-Partenkirchen. Fani skoczka z Zakopanego mogą więc już zacierać ręce w oczekiwaniu na jego pierwsze po kontuzji zawody, w których bez wątpienia Kamil Stoch da z siebie wszystko. 

Ewa Bilan-Stoch przyznała się, że nigdy tego nie robiła! Aż ciężko uwierzyć, tego o żonie skoczka nikt nie wiedział

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze