Kamil Stoch w szpitalu. Musiał przejść operację, wyszedł o kulach, mamy zdjęcie

2021-05-14 21:18 Mateusz Wysokiński
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Kamil Stoch odwiedził szpital. Polski skoczek odpoczywa obecnie przed kolejnym sezonem Pucharu Świata, jednak musiał pilnie udać się do gabinetu zabiegowego. Wszystko przez ten sam uraz, który męczył go tuż przed laty. Sportowiec opuścił właśnie placówkę medyczną, o czym poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Na zdjęciu, które pokazał, musi podtrzymywać się kulami, fani nie ukrywają zmartwienia.

Kamil Stoch ma za sobą niezwykle udany sezon w Pucharze Świata. Polski skoczek zajął trzecie miejsce w kwalifikacji generalnej, co jest bardzo dobrym rezultatem, zważając na jego wiek. Oprócz tego udało mu się zwyciężyć w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni, co daje nadzieje na to, że kolejny sezon będzie dla Polaka bardzo udany, szczególnie, że już zimą przeżywać będziemy emocje związane z olimpiadą. Aby jednak wypaść jak najlepiej w trakcie następnych miesięcy, Stoch musiał poddać się operacji, o czym poinformował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Kamil Stoch w szpitalu. Konieczna była operacja

O tym, jak ciężkie jest życie sportowca przed najważniejszymi występami, przekonywaliśmy się w historii sportu nieraz. Fatalne kontuzje, złamania i urazy często stawały na drodze sportowców do odnoszenia sukcesów. Sam Kamil Stoch miał w 2014 roku uraz, który wyeliminował go z zawodów Pucharu Świata. Okazuje się, że nieszczęsna kontuzja się powtórzyła. Na całe szczęście, do zawodów Pucharu Świata zostało jeszcze dużo czasu, a Polak zdoła pokonać uraz, jednak bez operacji się nie obyło. Mamy zdjęcie, na którym złoty medalista olimpijski z Soczi z 2014 roku opuszcza placówkę medyczną i robi to za pomocą kul. Fotografia wywołała spory niepokój wśród fanów olimpijczyka, którzy mają nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Aby zobaczyć zdjęcie Kamila Stocha ze szpitala i dowiedzieć się, czemu musiał udać się po pomoc specjalistów, zajrzyj do galerii poniżej.

Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Niestety, nie żyje kultowy trener, przegrał z ciężką chorobą

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze