Takiego zdjęcia Dawida Kubackiego nie było od dawna. Zaregowała nawet żona skoczka, szczegół przykuwa uwagę

2021-05-14 12:00 kkn
Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Autor: Instagram/_marta_ku_ Dawid i Marta Kubaccy

Skoczkowie narciarscy mają obecnie przerwę w zawodach, co nie oznacza, że mają czas na lenistwo. Dawid Kubacki, Kamil Stoch, czy Piotr Żyła są właśnie w trakcie przygotowań do kolejnego sezonu, który zbliża się wielkimi krokami. Reprezentanci Polski mają jednak również chwile dla siebie i swoich najbliższych. Kubacki każdą wolną minutę poświęca swojej córeczce. W sieci pojawiło się zdjęcie, których skoczek dawno nie publikował.

Miniony sezon dla Dawida Kubackiego był całkiem udany. Przez dłuższą część sezonu reprezentant Polski spisywał się bardzo solidnie, czego potwierdzeniem były dobre występy podczas Turnieju Czterech Skoczni. W niemiecko-austriackiej imprezie zajął trzecie miejsce. Często plasował się również w czołówce konkursów Pucharu Świata. Zapewne sporym niedosytem był brak medalu indywidualnego podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Kubacki na skoczni normalnej bronił mistrzowskiego tytułu, ale ze względu na nieco gorszy skok w pierwszej serii nie mógł liczyć na podium. Jednak miniony sezon był dla Kubackiego szczególny zwłaszcza ze względów prywatnych. Pod koniec 2020 roku skoczek narciarski został tatą.

Córka Kubackiego

Dokładnie 29 grudnia na świat przyszła córka Dawida i Marty Kubackich, Zuzanna. Reprezentant Polski o przyjściu na świat dziecka dowiedział się podczas zawodów i dopiero po kilku dniach miał okazję pierwszy raz zobaczyć małą Zuzię. Dopiero po zakończeniu sezonu miał dla niej więcej czasu i poświęcał jej każdą wolną chwilę. Nie brakowało również wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych.

Wyjątkowe zdjęcie Dawida Kubackiego

Ostatnio jednak aktywność Dawida Kubackiego na Instagramie była bardzo znikoma. Skoczek z rzadka publikował kolejne fotografie, ale gdy już to zrobił, od razu rozczulił tysiące swoich fanów. Ci nie mogli wyjść z zachwytu nad córką reprezentanta Polski, a ponadto ich uwagę przykuł jeden szczegół, na który zareagowała również Marta Kubacka. Fotografię znajdziecie w galerii poniżej.

Zobacz: Dawid Kubacki je żonie z ręki w Sopocie! Nadmorski relaks skoczka [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze