Paskudny HEJT na Dawida Kubackiego! Aż przykro się robi, gdy się na to patrzy

2021-03-07 13:25 jwa
Dawid Kubacki
Autor: SE Dawid Kubacki

Dawid Kubacki w sobotę wystartował wspólnie z Kamilem Stochem, Piotrem Żyłą i Andrzejem Stękałą w konkursie drużynowym w ramach mistrzostw świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie. Pech chciał, że ostatnia próba Kubackiego okazała się wyjątkowo nieudana, przez co Polakom uciekł złoty medal. Niestety, znaleźli się kibice, którzy zaczęli ostro krytykować jednego z najlepszych zawodników na świecie. Inni nie potrafili tego zupełnie zrozumieć.

Dawid Kubacki po sobotnim konkursie drużynowym mógł cieszyć się wraz z kolegami z reprezentacji Polski brązowym medalem konkursu drużynowego MŚ w skokach narciarskich Oberstdorf 2021. Biało-czerwonych wyprzedzić zdołali tylko Niemcy i Austriacy. Cały konkurs przebiegał w bardzo emocjonującej atmosferze. Przed ostatnią turą, w której swoją próbę oddał właśnie Kubacki, to nasza kadra prowadziła w klasyfikacji. Polak skoczył jednak trochę słabiej od przeciwników z Niemiec i Austrii, a Polsce przypadł brązowy medal, który i tak należy uznać za sukces, patrząc na wcześniejszą dyspozycję reprezentantów wytypowanych przez Michala Doleżala. Polacy po raz kolejny udowodnili, że są zdecydowanie światową czołówką, jeśli chodzi o skoki narciarskie. Niestety, nie wszyscy kibice potrafili to zrozumieć.

Zobacz: To szokujące, jak wygląda dzisiaj Primoż Peterka. Wielki rywal Małysza ma tylko 42 lata, ale jest WYNISZCZONY

W internecie wylała się lawina krytyki pod adresem Dawida Kubackiego. Niektórzy fani już zapomnieli o jego wielkich osiągnięciach na skoczniach narciarskich i po jednym słabszym skoku zaczęli go ostro hejtować. Jest to z pewnością bardzo przykre. Na szczęście Dawid Kubacki, o którego nietypowym pseudonimie przeczytacie w poniższej galerii, przez lata uodpornił się na takie głosy.

Sprawdź: Kamil Stoch ogłosił radosną wiadomość publicznie! Posypały się gratulacje!

Dawid Kubacki miał także wielkie wsparcie od kolegów z drużyny. Kamil Stoch i spółka nie zamierzali nawet w jednym zdaniu obwiniać przyjaciela z reprezentacji winą za pewnego rodzaju niedosyt. Wręcz przeciwnie. Koledzy chwalili Kubackiego za postawę.

Podobnie jak wielu kibiców, którzy stanęli w obronie Kubackiego przed wylewającym się w sieci hejtem pod jego adresem

"Jesteście najlepsi, a ty Dawid nie przejmuj się opinią pseudokibiców, dałeś z siebie co mogłeś i prawdziwi kibice są dumni" - napisała jedna z fanek na Instagramie pod zdjęciem, które Dawid Kubacki opublikował niedługo po konkursie.

Sprawdź: W niedzielę rano dowiedzieliśmy się, co robi Robert Lewandowski w łóżku! Leży przygnieciony dziećmi!

Mistrzostwa świata w skokach narciarskich dobiegły już końca. Zdecydowanie w najlepszym humorze z Polaków wróci z nich Piotr Żyła. On oprócz brązu z drużyną na dużej skoczni zgarnął także złoty krążek indywidualnie na obiekcie normalnym.

Sprawdź: Po tym zdjęciu konto Ewy Brodnickiej na Instagramie mogło zostać zablokowane! Kosmiczna bielizna ledwo ją zasłoniła

Ataki na Dawida Kubackiego
Autor: Instagram / dawid.kubacki.official Ataki na Dawida Kubackiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze