Po tym zdjęciu konto Ewy Brodnickiej na Instagramie mogło zostać zablokowane! Kosmiczna bielizna ledwo ją zasłoniła

2021-03-06 12:49 jwa
Ewa Brodnicka
Autor: Instagram / ewabrodnicka_ Ewa Brodnicka

Ewa Brodnicka przyzwyczaiła już kibiców, że na Instagramie publikuje często bardzo odważne zdjęcia. Tym razem jednak niewiele brakowało, by poszła o krok za daleko. Pięściarka pokazała się w iście kosmicznej bieliźnie, a na fotce skromny ubiór ledwo zasłaniał jej intymne części ciała. Niewiele zabrakło, by standardy Instagrama zostały naruszone, co skutkowałoby na pewno zablokowaniem konta zawodniczki. Koniecznie zobaczcie zdjęcie, które zrobiło w sieci wiele szumu!

Nie da się ukryć, że Ewa Brodnicka swojego Instagrama prowadzi w ściśle określony sposób. Polska pięściarka, która lubi kontrowersje, postanowiła wywoływać także poruszenie w sieci. Ewa Brodnicka regularnie dzieli się z kibicami niezwykle odważnymi zdjęciami, na których jej ubranie jest wyjątkowo skromne. Tym razem jednak niewiele zabrakło, by poszła o krok za daleko. Ewa Brodnicka założyła na siebie kosmiczną bieliznę, ale wpadka była naprawdę blisko! Niewiele brakowało, by nisko opuszczone majtki odkryły intymne części ciała sportsmenki. Takie działanie z pewnością spotkałoby się z mocną reakcją. Instagram bardzo pilnuje bowiem, by na portalu nie pojawiały się tak kontrowersyjne treści i za ich publikowanie grozi nawet blokada konta. W poniższej galerii zdjęć znajdziecie fotkę, która wywołała tak wiele szumu.

Sprawdź: Artur Szpilka o życiu erotycznym. Specjalne tabletki działają cuda. Kobieta JĘCZY w nocy

Mimo, że Ewa Brodnicka wiele razy dzieliła się odważnymi zdjęciami w sieci, to rzeczone zdjęcie w bieliźnie wywołało ponadprzeciętne zainteresowanie. Kibice bardzo chętnie zaczęli komentować fotkę i komplementowali pięściarkę za wyrzeźbione ciało. Nie zabrakło oczywiście również wielu polubień, dzięki którym Ewa Brodnicka mogła poczuć się doceniona.

Zobacz: To niespodziewane jak mieszka Maciej Kot. Choć skacze słabo, to rezydencja jego i pięknej Agnieszki powala!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze