Artur Szpilka o życiu erotycznym. Specjalne tabletki działają cuda. Kobieta JĘCZY w nocy

2021-03-06 8:56 jwa
Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram / artur_szpilka Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka po raz kolejny zdecydował się na odkrycie sekretów prywatnego życia ze swoją narzeczoną. Znany pięściarz postanowił zdradzić dość spory sekret Kamili Wybrańczyk. Okazuje się, że para na co dzień wspomaga się specjalnymi tabletkami, które "Szpila" z dumą prezentował na Instagramie. Mają one podnosić libido i dzięki temu, jak napisał sam Artur Szpilka, jego narzeczona Kamila Wybrańczyk "jęczy w nocy"!

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk od lat tworzą niezwykle szczęśliwy związek. Obecnie kobieta jest narzeczoną Artura Szpilki i wkrótce zapewne pięściarz i wokalistka zdecydują się sformalizować swoją relację. Na razie jednak wciąż mają czas i chęci na przedmałżeńskie harce! Jak się okazuje, mimo dalej młodego wieku, Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk potrzebują pewnej suplementacji podczas życia erotycznego. Z pomocą przychodzi medycyna, dzięki której oboje zawsze mają ochotę i chęć na igraszki w łóżku. Nie tak dawno Artur Szpilka zdradził pewny sekret sypialnianego życia z Kamilą Wybrańczyk, a teraz znów uchylił rąbka tajemnicy, dzięki czemu jego kibice mogli dowiedzieć się nieznanych dotychczas faktów. Specjalne wspomagacze w sypialni dają Arturowi Szpilce i jego narzeczonej niezwykle wiele. Wszystkiego dowiecie się z poniższej galerii zdjęć.

Sprawdź: Siostra Kamila Stocha opowiedziała prawdę o jego żonie. Ewa Bilan-Stoch naprawdę tak się zachowała. Wszystko się zmieniło

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk z pewnością wyrastają na jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim środowisku sportowym. Oboje nigdy nie stronili od publikacji na temat prywatnych spraw w internecie. Ostatnio upodobali sobie życie ze specjalnymi tabletkami na libido, co ma znacząco wpływać na ich życie erotyczne, a jak wiadomo ten aspekt, choć głośno nikt o tym nie mówi, jest dość istotny nie tylko dla sportowców.

Zobacz: Tyle je dziennie Mariusz Pudzianowski. Ujawniono szokujące dane. Przeciętny człowiek już by pękł!

Najnowsze