Legenda MMA o PENISIE Artura Szpilki. Porównał go do MALUTKIEGO zwierzątka

2021-02-26 13:45 mil
Artur Szpilka morsowanie
Autor: Instagram / artur_szpilka Artur Szpilka morsowanie

Artur Szpilka bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych przedstawicieli sportów walki w Polsce. Pięściarz trenuje, aby odpowiednio przygotować się do kolejnych wyzwań w swojej karierze. A w międzyczasie może liczyć na... krwiste komentarze swoich kolegów! Tak jak legendy polskiego MMA, Michała Materli.

Artur Szpilka bardzo często wchodzi w interakcje ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Pokazuje im zarówno treningi, które mają za zadanie w optymalny sposób przygotować go na nadchodzące wyzwania w ringu, jak i życie prywatne. W tym drugim aspekcie bokser stara się o właściwą regenerację, aby nigdy nie zabrakło mu siły do kolejnych ćwiczeń. Teraz ponownie postanowił zaprezentować jak odpoczywa.

"Szpila" jest znanym fanem morsowania. Opublikował zatem zdjęcie, na którym regeneruje się w lodowej kąpieli. Legenda polskiego MMA, Michał Materla, postanowił natomiast zaczepnie odnieść się do... penisa boksera! Zobaczcie sami.

Artur Szpilka
Autor: Instagram / Artur Szpilka Artur Szpilka

Jak widać relacja pomiędzy oboma panami musi być naprawdę przyjacielska, skoro pozwalają sobie na taką wymianę zdań w sieci! A sama lodowa kąpiel Artura Szpilki bez wątpienia sprawi, że pięściarz będzie w optymalnej formie do nadchodzących wyzwań, które czekają go już w najbliższej przyszłości.

Walczył na gołe pięści, teraz idzie na wojnę w Gniewie | Andrzej Kostyra
Najnowsze