Artur Szpilka zdradził kulisy swojego seksu z Kamilą Wybrańczyk. Musi to robić w ten sposób. Trzeba było za to płacić!

2021-02-27 7:51 jwa
Kamila Wybrańczyk
Autor: SE Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich sportowców. Wypowiedzi pięściarza na temat otaczającej go rzeczywistości od zawsze budziły spore zainteresowanie mediów i kibiców. Tym razem "Szpila" postanowił publicznie przedstawić prawdę o... seksie. Jego narzeczona Kamila Wybrańczyk musiała być sama zaskoczona, gdy bez żadnych tajemnic przekazał swój punkt widzenia na sprawy łóżkowe.

Artur Szpilka tym razem nie miał żadnych oporów, by opowiedzieć między innymi o seksie! Jego punkt widzenia na sprawy łóżkowe wiele wnosi do coraz powszechniejszej debaty na temat sypialnianych sekretów Polaków. Okazuje się, że Szpilka ma pewien sposób na intymne chwile ze swoją ukochaną narzeczoną Kamilą Wybrańczyk, co przekazał w trakcie gali Gromda 4, którą można było obejrzeć wyłącznie wykupując dostęp PPV. Artur Szpilka przyzwyczaił już kibiców do swoich kwiecistych wypowiedzi i tym razem postanowił zaszaleć przed kamerą, tłumacząc jak należy postępować w trakcie swojego ziemskiego bytowania. Sekrety jego współżycia z pewnością zostaną zapamiętane na długo, a wielu fanów może wychodzić z podobnego założenia, co Artur Szpilka, który od wielu lat związany jest z Kamilą Wybrańczyk. Więcej na temat ich wyjątkowo intymnych spraw przeczytacie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Coś stało się z brwiami Kamili Wybrańczyk! Narzeczona Artura Szpilki ma nową twarz. To już zaszło za daleko!

Artur Szpilka nie ukrywa, że jest bardzo zafascynowany walkami w federacji Gromda. Od jakiegoś czasu stale gości w studiu przy okazji gal federacji. Starcia bez użycia rękawic, wyłącznie na gołe pięści, wywołują w nim tak wielkie emocje, że czasami trudno ważyć własne słowa, wypowiadane do tysięcy oglądających brutalne starcia, o czym przekonaliśmy się w trakcie Gromda 4.

Zobacz: Gdy Ewa Bilan-Stoch pokazała do czego doszło, oniemieliśmy w sekundę. Tłum rzucił się na żonę Stocha, musiała walczyć!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze