Artur Szpilka w więzieniu miał problem z GŁUPSZYM od siebie. Minęły miesiące zanim sobie poradził. Co za katusze!

2021-02-22 13:07 jwa
Artur Szpilka
Autor: SE Artur Szpilka

Artur Szpilka w więzieniu spędził długie miesiące. Ten czas wiele go nauczył. Znany w całym kraju pięściarz nie tylko wyciągnął wnioski związane z dalszym postępowaniem w życiu. Za kratami spotkał także osobę, która zmieniła jego spojrzenie na pewne kwestie dotyczące strategii i pasji. Okazało się, że "Szpila" myślał, że ma do czynienia z głupszym od siebie człowiekiem. Ten jednak przez długi czas nie dawał mu najmniejszych szans, co musiało być dla sportowca strasznym ciosem!

Artur Szpilka w więzieniu spędził około półtora roku. Pobyt za kratami wiele go nauczył. "Szpila" wiele razy podkreślał, że wyciągnął wnioski i faktycznie od momentu odsiadki nie miał już wielkich problemów z prawem. Artur Szpilka z więzienia wyniósł jednak coś jeszcze. Nie tylko ważną życiową nauczkę. Artur Szpilka w celi spotkał człowieka, który, jak zaznaczył sam pięściarz z Wieliczki, sprawiał wrażenie znacznie głupszego. Okazało się jednak, że to były tylko pozory! "Szpila" szybko przekonał się, że współosadzony ma niezwykły talent. Dzięki niemu Artur Szpilka z więzienia wyszedł z nową pasją, wymagającą ogromnej inteligencji i zdolności przewidywania. Do dziś nie może zapomnieć o tym okresie, a sam pielęgnuje swoje umiejętności w grze, która dla wielu jest trudna do opanowania. Sprawdźcie koniecznie szczegóły w poniższej galerii!

Sprawdź: Takie wykształcenie ma Izabela Małysz. Adam nie miał nawet matury, a żona już była w ELICIE! Padniecie z wrażenia!

Artur Szpilka uwielbia przeróżne sporty, w tym także szachy. W więzieniu nauczył się, że nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika. Musiał także uzbroić się w cierpliwość zanim doszedł do perfekcji i zaczął radzić sobie ze znacznie bardziej doświadczonymi od siebie. Wiadomo również, że Szpilka do dziś pielęgnuje nietypowe zainteresowanie.

Zobacz: Artur Szpilka IGRAŁ ZE ŚMIERCIĄ! Spotkanie z krwiożerczą BESTIĄ mogło skończyć się tragedią [ZDJĘCIE]

Najnowsze