Takie wykształcenie ma Izabela Małysz. Adam nie miał nawet matury, a żona już była w ELICIE! Padniecie z wrażenia!

2021-02-22 9:38
Izabela Małysz
Autor: SE Izabela Małysz

Izabela Małysz i jej wykształcenie powalają na kolana! Choć żona Adama Małysza w zasadzie przez całe swoje życie miała całą masę obowiązków, to postanowiła dać dowód swojej wielkiej ambicji i skończyła arcytrudne studia. Dzięki temu żona Adama Małysza dołączyła do elitarnego grona. Warto zauważyć, że gdy Izabela Małysz uzyskiwała swój cenny naukowy tytuł, to Adam Małysz nie miał jeszcze nawet matury! Niesamowite!

Izabela Małysz i jej wykształcenie zrobią wrażenie chyba na wszystkich! Wydawałoby się, że żona Adama Małysza nie miała w swoim życiu zbyt wiele czasu na spełnianie swoich celów. Jednak okazuje się, że wrodzona ambicja Izabeli Małysz pozwoliła jej na zdobycie wykształcenie, które zapewniło kobiecie miejsce w elitarnym gronie. Co więcej, zrobiła to w momencie, gdy dom rodzinny był w zasadzie na jej głowie, ponieważ legendarny polski skoczek był w trakcie swoich wielkich sukcesów i większość czasu spędzał na zgrupowaniach oraz zawodach. Izabela Małysz dzięki nieustępliwości zdobyła wykształcenie, o jakim marzą miliony młodych ludzi w naszym kraju. Jej wiedza może imponować chyba każdemu, co potwierdzają fakty z uczelni. W momencie, gdy Izabela Małysz kończyła elitarne studia, Adam Małysz dopiero przygotowywał się do matury! Wszystko znajdziecie w poniższej galerii!

Zobacz: Żona Małysza wyjawiła sekret ich domu. Nigdy wcześniej nie było o tym mowy, to niezwykle prywatne

Izabela Małysz i Adam Małysz od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Doskonale się uzupełniają, a w trudnych chwilach mocno się wspierają. Mają dorosłą już córkę Karolinę. Niedługo w rodzinie Małyszów dojdzie do wielkiego święta. Dziecko Adama Małysza i jego żony wyjdzie za mąż, a w domu już szykują się na tę uroczystość i wesele!

Sprawdź: Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła. Chwilę wcześniej odezwała się mama

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze