Córka Małysza WYCHODZI ZA MĄŻ! Wyciekły szczegóły WESELA

2021-01-28 16:21 PM
Karolina Małysz, Adam Małysz
Autor: Instagram Karolina Małysz, Adam Małysz

Adam Małysz i jego żona Izabela są po ślubu już prawie 24 lata. Teraz nie mogą się doczekać, aż będą mogli zatańczyć na weselu swojej jedynej córki. 23-letnia Karolina Małysz szykuje się właśnie do zamążpójścia, co jednak z powodu panującej pandemii koronawirusa nie jest takie proste.

Adam Małysz nie skacze na nartach już od wielu lat, jednak wciąż jest jednym z najpopularniejszych Polaków. Ze skokami też dalej jest blisko związany, ponieważ pełni rolę dyrektora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Całkiem niedawno jego żona, Izabela Małysz, wspominała w rozmowie z Onetem swój ślub z Adamem, a teraz szczęśliwi rodzice szykują się na wesele swojej córki.

Tego po Piotrze Żyle nie mogliśmy się spodziewać. Chodzi o jego WYKSZTAŁCENIE. Nie uwierzycie, ale takie są FAKTY!

Karolina Małysz raczej stroni od mediów, choć te są bardzo zainteresowane życiem jedynej córki najpopularniejszego polskiego skoczka. 23-latka całkiem niedawno przyjęła oświadczyny swojego ukochanego Kamila Czyża i szykuje się do ślubu. Niestety, na razie na drodze pary do powiedzenia sobie sakramentalnego „tak” stoi pandemia koronawirusa.

Żona Małysza miała WIELKI BIZNES. Izabela Małysz poniosła PORAŻKĘ, pozostał tylko smutek. Więcej szczegółów w galerii:

Jak informuje „Życie na Gorąco” młodzi planują już ślub i wielkie wesele w Wiśle. Adam i Izabela Małyszowie już nie mogą się doczekać, aby móc zatańczyć na weselu swojej jedynej córki. Karolina Małysz i Kamil Czyż będą musieli jednak jeszcze poczekać, dopóki rząd nie zniesie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Dopiero wtedy będą mogli zorganizować wymarzone wesele.

Adam Małysz dla SE po konkursie indywidualnym w Zakopanem
Najnowsze