DOIGRAŁ SIĘ! Artur Szpilka wrzucił ZDJĘCIE z zakrwawionym zwierzęciem. Wylała się FALA HEJTU

2021-02-04 10:33 jwa
Artur Szpilka
Autor: Tomasz Radzik Artur Szpilka

Artur Szpilka przyzwyczaił już kibiców, że na Instagramie często popisuje się niecodziennym poczuciem humoru. Czasami jednak jego żarty obracają się przeciwko niemu. Tak było w przypadku niedawnej fotki, na której widać zakrwawionego rekina. Obok znajduje się ściskający zwierzę Artur Szpilka. Niektórzy użytkownicy Instagrama dali wyraz swojej dezaprobacie i na pięściarza z Wieliczki wylała się spora fala hejtu.

Artur Szpilka uwielbia wzbudzać kontrowersje. Jego profil na Instagramie pełny jest żartów, które odbierane są w dwojaki sposób. Niektórym poczucie humoru Artura Szpilki na Instagramie bardzo odpowiada. Inni z kolei uważają, że pięściarz mocno przegina. Ci drudzy doszli do głosu, gdy w ostatnim czasie Artur Szpilka opublikował szereg filmików ze swoich popisów. Pod jednym ze zdjęć wylała się fala hejtu, a szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć. Trzeba przyznać, że w ostatnich tygodniach "Szpila" nie oszczędza swoich kibiców. Na jego profilu pojawiło się m.in. nagranie z niebezpiecznego morsowania. Sprawa była bardzo poważna, ponieważ robiąc to w taki sposób jak Artur Szpilka łatwo narazić swoje życie.

Sprawdź: Artur Szpilka WALI w GRUCHĘ! Tak mocno jeszcze nie było [WIDEO]

Później Artur Szpilka pochwalił się nagraniem, na którym ciągnął krokodyla. Na tym jednak nie skończył swojego popisu. Po tym, jak posypała się krytyka za materiał z gadem, postanowił odpowiedzieć hejterom kolejną fotką. Tym razem na Instagramie Artura Szpilki pojawił się zakrwawiony rekin, co, mówiąc delikatnie, nie wszystkim się spodobało!

Zobacz: Artur Szpilka ZJADA BRĄZOWE TABLETKI. Pokazał jak działają. Szczekanie na cały dom!

Najnowsze