Artur Szpilka ZJADA BRĄZOWE TABLETKI. Pokazał jak działają. Szczekanie na cały dom!

2021-01-05 12:48 maszrum
Artur Szpilka
Autor: Instagram / artur_szpilka Artur Szpilka

Artur Szpilka pokazał na Instagramie kolejne prywatne nagranie! Tym razem wszyscy dowiedzieli się, że w swojej diecie znany pięściarz stosuje specjalne, tajemnicze, brązowe tabletki. Dzięki nim czuje się mocniejszy i czerpie z życia garściami. Na nagraniu pokazał, jak działają te tabletki. Gdy tylko zaczął, to po domu rozległo się głośne szczekanie. Najwyraźniej dają dużą siłę i moc!

Artur Szpilka nie od dziś uchodzi za sympatycznego pięściarza, mającego spore poczucie humoru. Jednak lubiany jest też z innego powodu. Kibice uwielbiają, gdy sportowcy pokazują w sieci swoje życie prywatne. Artur Szpilka nie stroni od tego na Instagramie, a na zdjęciach i nagraniach często pojawiają się też jego psy. Tym razem zobaczyliśmy jednak przede wszystkim brązowe tabletki. Tajemnicze suplementy mają duży wpływ na samopoczucie sportowca, a sam Artur Szpilka pokazał, jak działają rzeczone brązowe tabletki. Nie mogło się obyć bez wypowiedzi w charakterystycznym dla pięściarza z Wieliczki stylu. Wszystko znajdziecie w poniższej galerii zdjęć!

Sprawdź: Artur Szpilka zdradził wielki sekret związku z Kamilą Wybrańczyk. Zupełnie się nie krępują, puszczają BĄKI

Artur Szpilka na Instagramie znowu pokazał swoje życie prywatne, prezentując elementy diety i dodatkowego swojego ukochanego psa Pumbę. W żartach zasugerował nawet, że pupil także połyka tabletki ze specjalnego opakowania, które z dumą sportowiec prezentował obserwującym na portalu społecznościowym. W galerii poniżej znajdziecie informację o tym, jak zareagował zwierzak na sugestię Szpilki. Z pewnością wielu fanów było bardzo rozbawionych!

Zobacz: SZOKUJĄCE informacje o wykształceniu Marcina Najmana. Jest jak Fryderyk Chopin. To nie żart!

TYSON o walce ze SZPILKĄ na GOŁE PIĘŚCI! Stanowcza deklaracja l GROMDA
Najnowsze