SZOKUJĄCE informacje o wykształceniu Marcina Najmana. Jest jak Fryderyk Chopin. To nie żart!

2021-01-05 11:39 maszrum
Marcin Najman, Fryderyk Chopin
Autor: East News Marcin Najman, Fryderyk Chopin

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! Tym razem chodzi o jego wykształcenie. Choć kibice znają go już bardzo dobrze, to okazuje się, że Marcin Najman ma wykształcenie i umiejętności, których miliony Polaków mogą mu tylko zazdrościć! Te niespodziewane informacje potwierdził sam "El Testosteron". Nikt się chyba nie spodziewał, że mamy do czynienia z nowym Fryderykiem Chopinem! I nie jest to żaden żart!

Marcin Najman to człowiek o wielu pasjach, które wciąż pozostają nieodkryte. Tym razem okazało się, że wykształcenie Marcina Najmana jest bardzo niecodzienne. Wielu Polaków marzy, by posiąść takie umiejętności, jakie ma znany w całym kraju "El Testosteron". Być może zapowiadany koniec kariery Marcina Najmana pozwoli na rozwój mu kolejnych pasji. Tym bardziej, że z takimi umiejętnościami Marcin Najman będzie mógł zrobić zawrotną karierę! Wiele wskazuje na to, że Marcin Najman wiele czerpał z Fryderyka Chopina i innych polskich artystów, a o jego umiejętnościach, wiedzy i wykształceniu w tym kierunku wiedziało chyba niewielu. Zawodnik MMA, a kiedyś kickbokser z pewnością nie narzeka na brak zajęć w czasie wolnym, mając opanowane takie hobby. O wszystkim przeczytacie w poniższej galerii zdjęć!

Zobacz: Siostra Marcina Najmana wywinęła mu okropną rzecz! Przez to stracił ukochaną, taka zemsta to OKRUCIEŃSTWO

Marcin Najman postanowił opowiedzieć w wywiadzie o swoich nietypowych pasjach i wykształceniu. Umiejętności, jakie posiadł Najman, z pewnością nie są zbyt proste do opanowania i musiał poświęcić na to sporo czasu. Na pewno jednak było warto.

Kto bowiem nie chciałby posłuchać pięknych dźwięków instrumentów, na których gra sam "El Testosteron". W wywiadzie wymienił mnóstwo sprzętów, których użycie opanował i dodał jeszcze jedną ważną informację. Może uczyć innych!

Marcin Najman z pewnością ma wielki talent do muzyki, co potwierdzi się, gdy przejrzycie zdjęcia w galerii poniżej. Być może po zakończeniu przygody ze sportem okaże się to dla niego nowy sposób na życie?

Przeczytaj: "Gołota" wraca do ringu na gali Najmana! Szykuje się WIELKI REWANŻ

Najman OSTRO o AFERZE ze Stanowskim [KOLOSEUM]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze