"Gołota" wraca do ringu na gali Najmana! Szykuje się WIELKI REWANŻ

2020-12-20 15:20
MMA VIP: Rekowski - Kowoll
Autor: Instagram / MMA VIP MMA VIP: Rekowski - Kowoll

Marcin Najman odsłania kolejne karty dotyczące swojej gali MMA VIP. 13 lutego w ringach MMA zadebiutuje kilka znanych postaci ze świata boksu. Nie zabraknie byłej mistrzyni świata Ewy Piątkowskiej czy Marcina Rekowskiego. Ten zmierzy się z... "Gołotą"! Nie chodzi jednak o legendarnego pięściarza, Andrzeja Gołotę!

Marcin Najman wraca na pożegnalną walkę w MMA! Już 13 lutego "El Testosteron" zorganizuje swoją własną galę pod nazwą MMA VIP. Na karcie nie zabraknie znanych postaci ze świata boksu. Do ringu wejdzie chociażby była mistrzyni świata w boksie Ewa Piątkowska. Najman podgrzewa atmosferę, bo pytał też swoich fanów, czy nie chcieliby zobaczyć w klatce dwóch trenerów personalnych, którzy mają sobie do wyjaśnienia swój konflikt. Na razie nie wiadomo, o kogo chodzi!

Polak TŁUKŁ rywala w UFC aż leciały wióry! WSPANIAŁY TRIUMF Marcina Tybury [WIDEO]

NAJMAN WYCHODZI z OCHRONĄ po SKANDALU w walce z DON KASJO l FAME MMA 8

Na karcie walk z pewnością pojawi się Marcin Rekowski, który zadebiutuje w MMA. Były mistrz Polski, który znokautował Alberta "Dragona" Sosnowskiego w maju 2014 roku, wejdzie do ringu mieszanych sztuk walki po raz pierwszy. W niedzielę 20 grudnia poznaliśmy nazwisko jego przeciwnika. Okazuje się, że będzie nim... "Gołota". Niestety, nie chodzi o legendarnego Andrzeja Gołotę, a pięściarza, który według branżowego portalu "BoxRec" nosi taki pseudonim.

Chodzi o 28-letniego Patryka Kowolla. "Gołota" miał okazję bić się na galach na całym świecie. Poza Polską wchodził między liny w Finlandii, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji czy Niemczech. Jego bilans zawodowych walk jednak nie imponuje. Wygrał 7 z 31 pojedynków. Co ciekawe, w 2017 roku bił się z Marcinem Rekowskim. Teraz wejdzie do ringu, próbując się zrewanżować. Przegrał przez TKO w czwartej rundzie. Kowolla ostatni raz wszedł do ringu bokserskiego w październiku tego roku.

POTWORNY NOKAUT, bokser wypadł z ringu! To kara za PAJACOWANIE [WIDEO]

Kto jeszcze pojawi się na MMA VIP? W walce wieczoru do ringu wejdzie sam Marcin Najman, który podejmie Szymona "Taxi Złotówę" Września.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE