Gdy Ewa Bilan-Stoch pokazała do czego doszło, oniemieliśmy w sekundę. Tłum rzucił się na żonę Stocha, musiała walczyć!

2021-02-25 11:41 jwa
Ewa Bilan-Stoch
Autor: Instagram / ewabilanstoch Ewa Bilan-Stoch

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha, pokazała zdjęcie, które zdradza prawdę na temat wielkiej walki, jaką musiała stoczyć z tłumem ludzi. Instagram wręcz zapłonął po tym, jak kobieta opublikowała tę fotkę. Okazało się, że walka w tłumie zdecydowanie się opłaciła, choć ryzyko było ogromne. Jednak Ewa Bilan-Stoch wyszła z całej sytuacji zwycięsko i mogła cieszyć się niezwykłym przedmiotem, który wyniosła z miejsca całego zamieszania, a więc koncertu znanego zespołu.

Ewa Bilan-Stoch miała pasję, o jakiej niewielu słyszało. Żona Kamila Stocha z zamiłowania jest fotografem, ale nie ogranicza się wyłącznie do tego zajęcia. W wolnych chwilach Ewa Bilan-Stoch kocha dobrą muzykę. Jakiś czas temu wybrała się na koncert zespołu Guns N' Roses, na którym znalazła się w samym centrum ostro bawiącego się tłumu. Jednak ukochana polskiego skoczka narciarskiego ani myślała z niego uciekać. Konsekwentnie w nim trwała i ostatecznie wyszło na to, że była to opłacalna decyzja! Ewa Bilan-Stoch z wydarzenia wyniosła bowiem niezwykłą pamiątkę, o jakiej wiele milionów fanów popularnego na całym świecie zespołu może tylko pomarzyć. Żona Kamila Stocha pochwaliła się tym na Instagramie. Wszystkie szczegóły dotyczące Ewy Bilan-Stoch i jej pobytu w wielkim tłumie znajdziecie w galerii poniżej!

Sprawdź: Najpierw były zdjęcia w samej bieliźnie, a teraz dziewczyna Piotra Żyły sprzedaje UŻYWANE ubrania. Kosztują KRWAWICĘ

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch cieszą się w Polsce wielką popularnością. Stanowią jedną z najpopularniejszych par w naszym kraju i trzeba przyznać, że na zdjęciach widać, że od lat cieszą się wspólnym wielkim, rodzinnym szczęściem. Należy życzyć im, by trwało jak najdłużej i wspólnie pojawiali się na jeszcze większej liczbie koncertów!

Zobacz: Coś stało się z brwiami Kamili Wybrańczyk! Narzeczona Artura Szpilki ma nową twarz. To już zaszło za daleko!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze