Najpierw były zdjęcia w samej bieliźnie, a teraz dziewczyna Piotra Żyły sprzedaje UŻYWANE ubrania. Kosztują KRWAWICĘ

2021-02-25 9:47 jwa
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram / marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek pozbywa się ubrań nie tylko na zdjęciach! Niedawno nowa dziewczyna Piotra Żyły pokazała na Instagramie bardzo odważne zdjęcia, na których pozowała w samej koronkowej bieliźnie. Po kilku dniach na portalu społecznościowym partnerki skoczka narciarskiego znalazły się informacje o sprzedaży używanych ubrań. Za niektóre Marcelina Ziętek żąda ogromnych pieniędzy. Być może dziewczyna Żyły uznała, że więcej takie kreacje nie będą jej potrzebne i zwietrzyła pomysł na intratny interes.

Marcelina Ziętek znowu postanowiła zrzucić ubrania! Tym razem nie chodzi jednak o sesję zdjęciową na potrzeby prezentacji kuszącej koronkowej bielizny, jak miało to miejsce niedawno. Nowa dziewczyna Piotra Żyły postanowiła nieco przewietrzyć swoją szafę. Kobieta zdecydowała się skorzystać z popularniej aplikacji internetowej i wystawiła stertę znoszonych ciuchów na sprzedać. Polakom kupowanie używanych rzeczy kojarzy się głównie z wizytami w specjalnych sklepach, gdzie za niewielkie pieniądze można odkopać prawdziwe perełki. Tymczasem Marcelina Ziętek postanowiła zaszaleć i niektóre z ubrań, które nosiła na sobie, wystawiła za ogromne pieniądze, które dla wielu rodaków mogą stanowić barierę nie do przeskoczenia. Wszystko reklamowała na swoim Instagramie, a szczegóły znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz: Dorota Wellman noszona na rękach przez 70-kilogramowego mikrusa. Krzyczał jak łamany kołem!

Marcelina Ziętek od jakiegoś czasu staje się coraz popularniejsza. Kibice zainteresowali się jej osobą, gdy okazało się, że instagramowa gwiazda jest nową dziewczyną Piotra Żyły. Marcelina Ziętek na portalu społecznościowym zgromadziła grupę osób, która ochoczo reaguje na jej nowe treści. Sama aktorka i modelka raczy ich często odważnymi zdjęciami, na których odkrywa fragmenty ciała.

Sprawdź: Justyna Kowalczyk dostała tajemniczą wiadomość z Iranu. Od razu spakowała walizki i ucieka z Polski!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze