Nie do wiary, co dziewczyna Piotra Żyły wozi w samochodowym schowku. Marcelina Ziętek lubi różne smaki, gdy najdzie ochota na grzech

2021-02-24 8:07 jwa
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram / marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek odkryła kolejną tajemnicę ze swojego życia prywatnego! Dziewczyna Piotra Żyły wiele czasu spędza w samochodzie i musi mieć w nim wszystko, by zaspokoić najskrytsze potrzeby. Nigdy nie wiadomo przecież, kiedy przyjdzie moment na odrobinę zapomnienia! Marcelina Ziętek publicznie na Instagramie pokazała więc, co wozi w swoim aucie. Gdy ma ochotę, to korzysta z przeróżnych smaków i życie od razu ma więcej kolorytu!

Marcelina Ziętek szturmem zdobywa popularność na Instagramie. Tym razem dziewczyna Piotra Żyły pokazała zdjęcie prosto z samochodu. W aucie Marcelina Ziętek, coraz bardziej rozpoznawalna w naszym kraju aktorka, spędza bardzo dużo czasu. Tego wymaga od niej praca. Często dojeżdża nim na sesje zdjęciowe, jak choćby tę w koronkowej bieliźnie, której efekty zaprezentowaliśmy w poniższej galerii. Z racji tego, że samochód to w zasadzie drugi dom dziewczyny Piotra Żyły, musi ona odpowiednio dostosować ten środek transportu do swoich potrzeb. Nie brakuje w nim tajemnic, które Marcelina stopniowo odsłania publicznie. Tym razem poznaliśmy zawartość schowka samochodowego Marceliny Ziętek, który pokazuje, że kobieta jest gotowa na wszystko! Gdy tylko najdzie ją ochota na odrobinę zapomnienia, to może się jej bezgranicznie oddać.

Sprawdź: Kobieta zdradziła sekret Piotra Żyły. O tym mogła nie wiedzieć nawet jego rodzina. Niewyobrażalne!

Marcelina Ziętek pokazała dość prywatną sferę życia. Kierowcy bardzo często w samochodowych schowkach trzymają wstydliwe przedmioty i nie chcieliby, żeby zawartość skrytki wyciekła do wiadomości publicznej. Tymczasem Marcelina Ziętek bez skrępowania zaprezentowała wszystkie smaki, które wozi w tym miejscu i do tego szeroko się uśmiechała.

Dziewczyna Piotra Żyły postanowiła tym samym zaserwować swoim obserwującym kolejną dawkę tajemnic ze swojego życia. Dzięki nim kibice skoczka narciarskiego wiedzą coraz więcej o nowej partnerce idola. Tego jednak chyba nikt się nie spodziewał.

Gdy kobieta otworzyła schowek w samochodzie, produkty w zasadzie zaczynały się z niego same wysypywać. To marzenie wielu wielbicieli takich smaków i momentów, w których można pozwolić sobie na małe grzeszki.

Jak bowiem inaczej nazwać taką górę słodyczy, która znajduje się zawsze pod ręką Marceliny Ziętek? W schowku w samochodzie dziewczyna Piotra Żyły trzyma gumy, których smak zna chyba każdy. Dla wielu jest to przypomnienie dzieciństwa i mogą tylko zazdrościć partnerce sportowca!

Zobacz: Justyna Żyła znowu się nasłuchała przy dzieciach. Poszło o jedno zdjęcie, a ruszyła cała lawina. Tego jeszcze nie grali!

W schowku Marceliny Ziętek zobaczymy gumy o smaku m.in. cytryny, owoców leśnych, maliny czy pomarańczy. Pełen wybór. Z pewnością piękna aktorka chętnie częstuje nimi swojego znanego z występów na skoczniach całego świata partnera.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła chronią wiadomości, dotyczące ich związku. Od niedawna wiadomo jednak, że mieszkają we wspólnym domu i planują coraz śmielej wspólną przyszłość.

Sprawdź: GORĄCY pocałunek ROZNEGLIŻOWANEJ Marceliny Ziętek. To ZDJĘCIE dziewczyny Żyły to HIT, jest jeden problem

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze