Kobieta zdradziła sekret Piotra Żyły. O tym mogła nie wiedzieć nawet jego rodzina. Niewyobrażalne!

2021-02-23 8:49 jwa
Piotr Żyła
Autor: Instagram / piotr_zyla_official Piotr Żyła

Piotr Żyła skrywa jeszcze wiele ciekawostek! Aż ciężko uwierzyć w to, co właśnie padło na jego temat. Kobieta postanowiła zdradzić tajemnicę, o której mogli nie wiedzieć nawet najwięksi fani "Wiewióra" czy członkowie jego rodziny. Okazuje się bowiem, że świetne skoki oddaje on nie tylko na skoczni. Jego rekord sprawia, że wielu łapie się za głowy. Dla przeciętnego Polaka to wręcz niewyobrażalne, czego dokonał Piotr Żyła!

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych skoczków narciarskich w Polsce. Reprezentant naszego kraju jest ceniony nie tylko za wielki talent i umiejętności prezentowane na obiektach całego świata, lecz także niezwykłe poczucie humoru. Chyba każdy w naszym kraju wie, jak wielki dystans do otaczającej rzeczywistości ma Piotr Żyła. Jego życie pełne jest wciąż ciekawostek, o których kibice w większości zdecydowanie nie słyszeli. Jedną z nich jest dokładna waga skoczka, którą znajdziecie w poniższej galerii. Ostatnio kolejną tajemnicę Piotra Żyły ujawniła na Instagramie pewna kobieta. Zaczęło się od tego, że skoczek narciarski zaprezentował swoje skoki przez tyczki. Wielu fanów było pod ogromnym wrażeniem, a część z nich domagała się dodatkowych informacji. Wtedy do akcji wkroczyła wspomniana użytkowniczka portalu społecznościowego.

Sprawdź: Andrzej Stękała nie miał żadnych hamulców przed kamerą i dostało się Kubackiemu. "Tyś jest chory na głowę". Trener nie wytrzymał!

Jeden z kibiców po obejrzeniu filmiku z Piotrem Żyłą na treningu był niezwykle ciekawy rekordu idola. Na materiale wideo widać bowiem dokładnie, że "Wiewiór" z miejsca jest w stanie przeskakiwać imponujące wysokości.

W związku z tym kibic zdecydował się zadać publicznie pytanie. "Jaki jest Twój rekord w skoku wzwyż?" - brzmiała nurtująca kwestia. Najwyraźniej taka wiedza potrzebna była też innym fanom, ponieważ komentarz błyskawicznie zebrał kilka polubień.

Wtedy do akcji wkroczyła kobieta, która ujawniła nieznaną ciekawostkę o Piotrze Żyle. Podała dokładną wysokość, jaką idol milionów kibiców potrafił pokonać.

"Chyba 165 skoczył na jakichś tam mini zawodach między skoczkami a siatkarzami" - zauważyła fanka, która najwyraźniej o skoczkach narciarskich wie naprawdę dużo.

Kolejny komentarz pod nurtującą kwestią zasiał jednak już ziarno niepewności.

Zobacz: Najpierw córka Małysza była w klinice na zabiegu, teraz proponuje kobietom DRENAŻ LPG. Nie wytrzymały! Co one wypisują!

Pytanie pierwotnie brzmiało bowiem o rekord w skoku wzwyż. Tymczasem na materiale wideo Piotr Żyła skacze z ziemi przez tyczki. Ten styl jest daleki od zmagań lekkoatletycznych, co zauważył inny z obserwujących. Dodał on także niezbędny dla całej ciekawostki fakt.

"Mylisz skok wzwyż ze skokiem obunóż" - wyjaśnił komentujący zdjęcie Żyły na Instagramie.

Zobacz: UJAWNIONO nieznaną rodzinę Witkacego! Nie do wiary czym się zajmuje ten człowiek, który mieszka w raju!

Piotr Żyła rekord
Autor: Instagram / piotr_zyla_official Piotr Żyła rekord
Piotr Żyła zadzwoni do SIARY?! Chce złożyć PROTEST
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze