Najpierw córka Małysza była w klinice na zabiegu, teraz proponuje kobietom DRENAŻ LPG. Nie wytrzymały! Co one wypisują!

2021-02-22 14:30
Karolina Małysz
Autor: Instagram / karolina_malysz Karolina Małysz

Karolina Małysz ostatnio żyje w bardzo wysokim tempie. Niedawno przeszła zabieg w klinice, a w zasadzie całą ich serię. Wystarczył moment, by rozpoczęło się działanie na wielką skalę. Córka Adama Małysza na swoim Instagramie postanowiła opisać ostatnie wydarzenia i poprosiła o opinię inne kobiety. Wtedy posypały się komentarze, w których panie zaczęły pisać o największych tajemnicach z prywatnego życia! To aż niesamowite, ile można było się na ten temat dowiedzieć!

Karolina Małysz przeszła specjalny zabieg w klinice, o czym pisaliśmy już wcześniej. W zasadzie z jej relacji można było wyczytać, że była to cała seria zabiegów, które miały sprawić, że poczuje się lepiej. Z kolejnych wpisów córki Adama Małysza na Instagramie można wnioskować, że zadziałało. Niedługo po zabiegach Karolina Małysz postanowiła opisać kolejną usługę kliniki, którą okazał Drenaż endermologia alliance LPG. Podobno metoda ta przynosi niesamowite rezultaty. Jednocześnie jedyne dziecko Adama i Izabeli Małyszów zachęciło do publikowania prywatnych informacji pod swoim postem. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Panie zaczęły wypisywać bardzo prywatne przesłania i wielu na pewno nie mogło w to uwierzyć. Mowa była m.in. o szczotkowaniu na sucho i nawilżaniu. Wszystko znajdziecie w poniższej galerii!

Sprawdź: Wybuchła BURZA wokół córki Małysza. Nie do wiary, że to zrobiła. Chwilę wcześniej odezwała się mama

Karolina Małysz coraz mocniej szykuje się do jednej z najważniejszych chwil w swoim życiu. Nie jest tajemnicą, że córka Małysza niedługo weźmie ślub z partnerem, z którym pozostaje w stałym związku od wielu lat. Karolina Małysz staje się coraz popularniejsza i dzięki temu mogła liczyć na ogromny odzew ze strony innych kobiet.

Zobacz: Takie wykształcenie ma Izabela Małysz. Adam nie miał nawet matury, a żona już była w ELICIE! Padniecie z wrażenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze