Samolubny Żyła nie chciał podzielić się z Kubackim? Były pretensje, są dowody [WIDEO]

2021-02-19 8:07 mso
Dawid Kubacki i Piotr Żyła
Autor: AP PHOTO Dawid Kubacki i Piotr Żyła

Jaka jest atmosfera w kadrze reprezentacji Polski? Biało-czerwoni skaczą znakomicie i przed mistrzostwami świata w Oberstdorfie nie brakuje powodów do uśmiechów. Zwłaszcza, że podopieczni Stefana Horngachera są dla siebie jak rodzina. Po prologu do konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Rasnovie doszło do ciekawej sceny, którą przyłapały kamery. Chodzi o rozmowę Dawida Kubackiego z Piotrem Żyłą.

Szykuje się pasjonujący i wyjątkowy weekend ze skokami narciarskimi. Pasjonujący, bo rywalizacja Polaków chociażby z Markusem Eisenbichlerem, który wygrał prolog, o zwycięstwo będzie bardzo zacięta. Wyjątkowy, bo jego terminarz jest niestandardowy. W piątek odbędzie się konkurs indywidualny, a na sobotę zaplanowana jest rywalizacja drużynowa, ale... mieszana!

Poważne OSTRZEŻENIE dla Piotra Żyły. Musi się pilnować, bo będzie NIECIEKAWIE!

Piotr Żyła zadzwoni do SIARY?! Chce złożyć PROTEST

W prologu Biało-czerwoni skakali świetnie. Stoch i Żyła znaleźli się w pierwszej piątce. Nieco bliżej wylądował Dawid Kubacki, który nie trafił jednak na dobre warunki. I wtedy "zaatakował" popularnego "Wiewióra". Wszystko oczywiście odbyło się w atmosferze żartu i z uśmiechem na twarzy. Wszak pretensji do Żyły o warunki mieć nie można.

- Miałeś się podzielić ciągiem - powiedział Kubacki do kolegi z reprezentacji. "Wiewiór" chwilę wcześniej bezradnie rozłożył ręce, a panowie na żart zareagowali gromkim śmiechem. Dobra atmosfera w kadrze to podstawa do osiągania sukcesów. - Samolubny Piotr Żyła? - skwitował zabawne wideo profil TVP Sport na Twitterze.

Konkurs indywidualny Pucharu Świata w Rasnovie został zaplanowany na piątek, 19 lutego. Pierwsza seria konkursu indywidualnego zaplanowana została na godzinę 14:15. Transmisja ze skoków w Rasnovie dzisiaj na antenie TVP 1 i TVP Sport. Stream online live na stronie SPORT.TVP.PL. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z PŚ Rasnov.

Najnowsze