Wiemy jak mieszka Piotr Żyła z nową dziewczyną. Szokujące szczegóły, Justyna Żyła jest blisko!

2021-02-01 17:36 ŁOLI
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
Autor: Instagram Piotr Żyła i Marcelina Ziętek

Piotr Żyła od lat zalicza się do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców, co zawdzięcza nie tylko swoim wynikom, ale również stylowi bycia i humorystycznego podejścia do wielu tematów, przez co zyskał on sympatię wielu kibiców skoków narciarskich. Uwagę fanów przykuwa również życie prywatne reprezentanta Polski i jego związek z nową partnerką, aktorką Marceliną Ziętek. Wszystko wskazuje na to, że para nie tylko kupiła dla siebie nowy dom, ale również ma częsty kontakt z dziećmi skoczka.

Obok Kamila Stocha i Dawida Kubackiego, Piotr Żyła jest trzecim polskim skoczkiem, który zalicza się do grona najbardziej rozpoznawalnych sportowców w naszym kraju. Reprezentant Polski swoją sławę zawdzięcza jednak nie tylko swoim osiągnięciom, ale również humorystycznym podejściem do życia, przez co zyskał sympatię wielu kibiców sportów zimowych. Uwagę fanów przyciąga jednak również życie prywatne skoczka, a co za tym idzie jego rozwód z byłą już żoną Justyną Żyłą oraz nowy związek z młodą aktorką Marceliną Ziętek. Tajemnicą poliszynela jest, że polski skoczek rozstał się z byłą żoną i matką swoich dzieci w nie najlepszych relacjach, jednak wielu jego fanów kibicuje mu podczas prób układania sobie życia u boku nowej partnerki. Jak donosi magazyn "Party", Żyła miał bowiem zamieszkać ze swoją nową partnerką niedaleko swojej rodzinnej Wisły, gdzie wciąż mieszka jego była żona. Miejscowości te są oddalone od siebie o ok. 10 kilometrów. 

CZYTAJ TAKŻE: Piotr Żyła tym razem PRZESZEDŁ samego siebie! Nie uwierzycie, że to zrobił. Fani go wyśmiali, ale wtopa [ZDJĘCIE]

Według magazynu, Piotr Żyła i jego nowa partnerka mieli się przeprowadzić do nowego domu pod koniec ubiegłego roku. Para miała wybrać na swój nowy dom Ustroń, który nie tylko znajduje się kilkanaście kilometrów od Wisły, w której wcześniej mieszkał skoczek, ale również jest bliski sercu skoczka. To tutaj bowiem jego rodzice prowadzą pensjonat zlokalizowany przy rzece Wiśle. Jak donosi "Party", skoczek i jego nowa mają często odwiedzać rodziców skoczka, gdzie zabierają również dzieci Piotra Żyły, 8-letnią Karoliną i 14-letniego Kubę. Więcej informacji na temat związku Piotra Żyły z Marceliną Ziętek znajdziecie w naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej! 

Sprawdź: Ewa Bilan-Stoch wprawiła wszystkich w OSŁUPIENIE. Teraz to wykorzystała. FORTUNA w tle

Pomimo tego, że para nie potwierdziła informacji o tym, że Piotr Żyła spotyka się z Marceliną Ziętek, fani skoczka oraz aktorki, a także media są pewne, że tę dwójkę łączy uczucie. Sama aktorka nie zaprzeczała bowiem komentarzom pojawiającym się w jej mediach społecznościowych, z których wynikało, że jest ona w związku z reprezentantem Polski. Według "Party" para miała zamieszkać w swoim nowym domu już jakiś czas temu i urządził go w nowoczesnym stylu. Publikowane bowiem przez skoczka zdjęcia na jego Instagramie mogą świadczyć również o tym, że posiadłość posiada także taras oraz ogród, który jest idealnym miejscem na odpoczynek w letnie miesiące. 

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Stoch jest ODZNACZONY wyjątkowym medalem! Marzy o nim wielu, ma go jeszcze tylko JEDEN POLAK

Najnowsze